Dyżury nauczycieli

Dyżury nauczycieli dla rodziców

imię i nazwisko nauczyciela dzień i godzina dyżuru
Biderman Aleksandra piątek, 8:50-9:35
Borowicz Katarzyna środa, 10:35-11:20
Cykowiak Izabela wtorek, 12:30- 13:15
Czajka-Łapaj Jolanta poniedziałek, 10:35-11:25
Dura Renata wtorek, 16:00-17:00
Durczewski Maciej wtorek, 9:40-10:25
Frąckowiak Romana poniedziałek 11:25-12:10
Gabler Maria poniedziałek 16:35-17:20
Gabryelska Aldona wtorek, 9:40- 10:25
Gołaszewski Mariusz środa, 7:10-7:55
Gryczyńska Mariola czwartek, 9:40-10:25
Haglauer-Dydowicz Joanna poniedziałek 9:40-10:25
Hinz Małgorzata poniedziałek 11:25-12:10
Iglewska-Nowik Ewelina wtorek, 15:00-16:00
Jabłońska Magdalena środa, 15:00-15:45
Janc-Wiza Katarzyna wtorek, 11:25-12:10
Janicka Beata wtorek, 10:30-11:25
Kiercul Grażyna wtorek, 15:45- 16:30
Kołcz Aleksandra wtorek, 13:15-14:00
Konic Katarzyna poniedziałek, 12:30-13:15
Konieczna Joanna przedszkole
Konieczny Krzysztof piątek, 9:40-10:25
Kowalczyk Anna poniedziałek, 8:00-8:45
Kowalczyk-Kinas Marzena piątek, 11:25-12:10
Kraszewska Kinga piątek, 8:00-8:45
Krawczyk Dorota wtorek, 10:35-11:20
Królikiewicz Katarzyna środa, 10:35-11:20
Marcinkowska Hanna- wicedyrektor poniedziałek, 9:00-10:00
Matczak Monika piątek, 12:30-13:15
Matyjasek Agata środa, 12:30-13:15
Mazurek Katarzyna wtorek, 8:50-9:35
Młynarska-Gulczyńska Anna poniedziałek 10.00-11.00
Nawrocka Joanna wtorek, 10:35-11:20
Leciej Grażyna – dyrektor Środa 12.00-13.00
Łobejko Magdalena środa, 11:25-12:10
Łuczak Norbert środa, 11:25-12:10
Olejniczak Monika środa, 11:25-12:10
Ostry Izabela wtorek, 9:40-10:25
Pawlak Monika środa godz.16.00-17.00
Piątkowska Dorota przedszkole

 

Plumińska-Mieloch Anita – wicedyrektor poniedziałek 14.30-15.15
Rajewicz Katarzyna czwartek, 12:30-13:15
Ruszkowska Hanna wtorek, 8:50-9:35
Rymaniak Anna piątek, 9:40-10:25
Rzepecka Karina piątek, 11:25-12:10
Sacha Małgorzata poniedziałek, 10:20-11:20
Sawościanik Marta czwartek, 10:35-11:20
Sommerfeld Aleksandra wtorek i czwartek 7:30-8:00
Starzonek Mariusz czwartek, 11:20-12:10
Stróżyk-Torba Rita wtorek 7.00-11.00
Stęplowska Izabela wtorek 10:35-11:25
Stępniewski Rafał poniedziałek, 12:30-13:15
Szajek Małgorzata środa 15.00-16.00
Szal Alicja poniedziałek, 11:25-12:10
Szczepaniak Karolina czwartek, 11:20-12:10
Szymkowiak Milena środa, 10:15-11:00
Śniegocka Magdalena poniedziałek, 13:25-14:05
Świdziński Piotr czwartek, 11:25-12:10
Tomaszczyk Adam piątek, 10:35-11:25
Tucholski Krzysztof wtorek 11.25-12.10
Twardowski Krzysztof czwartek, 8:50-9:35
Walkowiak Przemysław  wtorek, 10.35-11.20
Wasielewski Jacek wtorek,  11:25-12:10
Wiatr Alina  czwartek, 10:35-11:20
Wichłacz Małgorzata  czwartek, 9:40-10:25
Widok Alicja  środa, 11:25-12:10
Wilczyńska-Kąkol Karolina  poniedziałek,14:10-14:55
Winiecki Marcin  piątek, 11:25-12:10
Wiśniewski Mariusz  czwartek, 13:20-14:05
Wójcik Justyna  poniedziałek, 11:25-12:10
Zdrojowa Kinga wtorek, 9:40-10:25