Dyżury nauczycieli

Dyżury nauczycieli dla rodziców w roku szkolnym 2018/19

Nazwisko i imię nauczyciela Termin dyżuru
Cerbińska Julia poniedziałek 15.10-15.55
Cykowiak Izabela środa 13.30-14.15
Czajka – Łapaj Jolanta poniedziałek 10.35 – 11.20

 

Czerniawska Iwona środa 9.40-10.25
Dura Renata w godzinach pracy świetlicy
Durczewski Maciej poniedziałek 10.35-11.20
Dymek Ludmiła poniedziałek 8.00-8.45
Dydowicz Joanna czwartek 8.50 – 9.35
Frąckowiak Romana wtorek 11.25-12.10
Gabler Maria czwartek 15.55-16.40
Gabryelska Aldona środa 12.30 – 13.15
Gośliński Albert wtorek 14.20-15.10
Grien Katarzyna przedszkole
Gryczyńska Mariola poniedziałek 10.35-11.20
Hinz Małgorzata wtorek  9.40-10.25
Iglewska -Nowik Ewelina poniedziałek 15.00-16.00
Jabłońska Magdalena czwartek 11.25- 12.10
Janc-Wiza Katarzyna poniedziałek 10.35-11.20
Janicka Beata piątek 10.35-11.20
Kiercul Grażyna piątek 12.30 -13.15
Kołcz Aleksandra wtorek  14.10-14.55
Konic-Kosmala Katarzyna środa 10.35-11.20
Konieczna Joanna czwartek 12.15-13.00
Konieczny Krzysztof poniedziałek 12.30-13.15
Kowalczyk Anna poniedziałek 8.00-8.45
Kowalczyk -Kinas Marzena piątek 11.25 – 12.10
Krawczyk Dorota piątek 12.30 – 13.15
Królikiewicz Katarzyna poniedziałek 13.30 – 14.15
Łuczak Norbert piątek 11.25-12.10
Marcinkowska Hanna piątek 9.00-10.00
Marcyniuk Paweł wtorek godz. 12:30
Matczak Monika czwartek 12.30-13.15
 

Matyjasek Agata

środa 11:25-12:10
Mazurek Katarzyna wtorek 9.40-10.25
Młynarska- Gulczyńska Anna poniedziałek 10-11
Nawrocka Joanna poniedziałek  10:35-11:20
Olejniczak Monika poniedziałek 12.30-13.15
Pawlak Monika wtorek 15.30 do 17.00, Rodziców Gimnazjalistów – doradztwo zawodowe – środa 16.00-17.00
Piątkowska Dorota poniedziałek 12.00-12.45
Pilecka Marta wtorek 15.30-16.30
Plumińska-Mieloch Anita poniedziałek 12.30-13.15
Ruszkowska Hanna piątek – 9.40 – 10.25
Rymaniak Anna poniedziałki 10.35-11.20
Sacha Małgorzata piątek 9.35-10.20
Sawościanik Marta poniedziałek 9.40-10.25
Serwat Piotr środa , 12.30-13.15
Sienkiewicz Marta piątek 7 lekcja 13.30-14.15
Sokólska Joanna piątek – 9:40 – 10:25
Sommerfeld Aleksandra wtorek i czwartek 8.00-8.45
Stęplowska Izabela środa 12.30 – 13.15
Stępniewski Rafał wtorek 12:30-14:15
Szajek Małgorzata w godzinach pracy świetlicy
Szal Alicja czwartek 10.35 – 11.20
Szymkowiak Milena w godzinach pracy świetlicy
Śniegocka Magdalena środa 9.40-10.25
Świdziński Piotr środa 11.25 – 12.10
Tomaszczyk Adam środa 13.30-14.15
Twardowski Krzysztof wtorek 9:40 do 10:25
Walkowiak Przemysław środa 12.30-13.15
Warszewska Zuzanna środa 10.35-11.20
Wasielewski Jacek czwartek godz.10.35 -11.20
Wiatr Alina środa 12.30 – 13.15
Wichłacz Małgorzata poniedziałek 10.35-11.20
Widok Alicja Środa 8.50-9.35
Wierzbicki Krzysztof poniedziałek 12.30-13.15
Wilczyńska–Kąkol Karolina poniedziałek 11.25-12.10
Wojdyło Wojciech poniedziałek 11.25-12.10.
Wójcik Justyna wtorek 13.30-14.20
Zdrojowa Kinga piątki 10.35-11.20