Stołówka szkolna

Stołówka

Jadłospis czerwiec

PIĄTEK 1.06.
ŚNIADANIE: HERBATA Z POMARAŃCZĄ, PIECZYWO MIESZANE, PASTA Z TUŃCZYKA, Z SERKIEM I SEZAMEM, PASTA JAJECZNA
II ŚNIADANIE: JABŁKO
OBIAD: ZUPA BOTWINKA Z ZIEMNIAKAMI, RYBA PIECZONA Z MASŁEM CZOSNKOWYM, ZIEMNIAKI, SURÓWKA Z CZERWONEJ KAPUSTY, KOMPOT
PONIEDZIAŁEK 4.06.
ŚNIADANIE: HERBATA Z MIĘTĄ, PIECZYWO MIESZANE, TWAROŻEK Z RZODKIEWKĄ, POLĘDWICA SOPOCKA, OGÓREK
II ŚNIADANIE: PIECZONY BANAN Z BAKALIAMI I ŁYŻECZKĄ MIODU
OBIAD: ZUPA OGÓRKOWA, PIECZEŃ RZYMSKA Z JAJKIEM, KASZA GRYCZANA, SOS POMIDOROWY NA BAZIE ŚWIEŻYCH POMIDORÓW I ZIÓŁ, SURÓWKA Z KALAREPY, JABŁEK I SZCZYPIORKU, KOMPOT
WTOREK 5.06.
ŚNIADANIE: HERBATA OWOCOWA, BUŁKA PEŁNOZIARNISTA, PASTA Z KURCZAKA ZE SŁONECZNIKIEM, DŻEM TRUSKAWKOWY NISKOSŁODZONY
II ŚNIADANIE: WARZYWKA DO POCHRUPANIA, KOKTAJL TRUSKAWKOWY
OBIAD: ZUPA ŻUREK Z ZIEMNIAKAMI, KLUSKI LENIWE Z SEREM Z POLEWĄ BANANOWO-TRUSKAWKOWĄ NA MAŚLANCE, KOMPOT
ŚRODA 6.06.
ŚNIADANIE: PŁATKI OWSIANE I KUKURYDZIANE Z MLEKIEM, PIECZYWO MIESZANE, SER ŻÓŁTY Z POMIDOREM I SAŁATĄ, SZYNKA DROBIOWA
II ŚNIADANIE: JOGURT NATURALNY Z TRUSKAWKAMI
OBIAD: KREM POROWO – ZIEMNIACZANY Z GRZANKAMI, PIECZONE PODUDZIE Z KURCZAKA, ZIEMNIAKI, SURÓWKA Z KAPUSTY, RZODKIEWKI NA JOGURCIE, KOMPOT
CZWARTEK 7.06
ŚNIADANIE: HERBATA, PIECZYWO MIESZANE, PARÓWKA DROBIOWA O OBNIŻONEJ Z/T, KETCHUP, TWAROŻEK WIEJSKI, PAPRYKA DO POCHRUPANIA
II ŚNIADANIE: BRZOSKWINIE
OBIAD: ZUPA KALAFIOROWA, ŁAZANKI Z MŁODĄ KAPUSTĄ I MIĘSEM, KOMPOT

PIĄTEK 08.06.
ŚNIADANIE: HERBATA, PIECZYWO MIESZANE, PASTA ZE ŚWIEŻYCH WARZYW, SEREK HOMOGENIZOWANY NATURALNY ZE SZCZYPIORKIEM
II ŚNIADANIE: TRUSKAWKOWY BUDYŃ Z KASZY JAGLANEJ Z ORZECHAMI
OBIAD: ZUPA Z CZERWONEJ SOCZEWICY, NALEŚNIKI Z TWAROGIEM WANILIOWYM, KOMPOT
PONIEDZIAŁEK 11.06.
ŚNIADANIE:HERBATA OWOCOWA, SZYNKA DROBIOWA, JAJKO GOTOWANE, WARZYWA, PIECZYWO MIESZANE
II ŚNIADANIE: SAŁATA OWOCOWA
OBIAD: KREM Z ZIELONEGO GROSZKU Z GRZANKAMI, GULASZ CIELĘCY Z KASZĄ JĘCZMIENNĄ I MASŁEM DUSZONY W ZIOŁACH, SAŁATKA Z OGÓRKÓW, CEBULKI I PAPRYKI
WTOREK 12.06.
ŚNIADANIE: KAKAO, PIECZYWO MIESZANE, SER GRANI, SZYNKA Z POLĘDWICY, OGÓREK ZIELONY, RZODKIEWKA
II ŚNIADANIE: WARZYWKA DO POCHRUPANIA, LEMONIADA BRZOSKWINIOWA
OBIAD: FLACZKI DROBIOWE, SOS NEAPOLITAŃSKI, MAKARON KOKARDKI, TARTY PARMEZAN, KOMPOT
ŚRODA 13.06.
ŚNIADANIE: HERBATA, BUŁKA GRAHAM, POWIDŁA, PASTA Z KURCZAKA
II ŚNIADANIE: PŁATKI OWSIANE NA MLEKU Z FIGĄ, SIEMIENIEM LNIANYM I GRUSZKĄ
OBIAD: ZUPA KRUPNIK Z KASZA JĘCZMIENNĄ, PIECZEŃ, KOPYTKA, SOS, MŁODA KAPUSTA GOTOWANA
CZWARTEK 14.06.
ŚNIADANIE: HERBATA OWOCOWA, PIECZYWO MIESZANE, PARÓWKA O OBNIŻONEJ Z/T, KETCHUP, TWAROŻEK Z RZODKIEWKĄ
II ŚNIADANIE: TRUSKAWKI
OBIAD: ZUPA ROSOŁEK Z MAKARONEM, FILET Z RYŻEM W SOSIE SŁODKO-KWAŚNYM (PAPRYKA, ANANAS, POMIDOR), KOMPOT
PIĄTEK 15.06.
ŚNIADANIE: KAKAO, PIECZYWO MIESZANE, PASTA JAJECZNA ZE SZCZYPIORKIEM I AWOKADO, PASTA RYBNA
II ŚNIADANIE: SAŁATKA OWOCOWA (JABŁKO, KIWI, BRZOSKWINIA) Z PŁATKAMI MIGDAŁÓW
OBIAD: KREM Z ZIELONYCH WARZYW Z GRZANKAMI, ZIEMNIAKI, SOS KOPERKOWY, JAJKO, FASOLKA ZIELONA GOTOWANA, KOMPOT
PONIEDZIAŁEK 18.06.
ŚNIADANIE: HERBATA OWOCOWA, BUŁKA PEŁNOZIARNISTA, SZYNKA DROBIOWA, POMIDOR, OGÓREK ZIELONY, MIÓD
II ŚNIADANIE: WINOGRONO, LEMONIADA ARBUZOWA
OBIAD: KREM SZPARAGOWY Z GROSZKIEM PTYSIOWYM, MAKARON Z PEŁNEGO ZIARNA ZE SZPINAKIEM, PESTKAMI DYNI, OLIWA Z OLIWEK POSYPANY TARTYM SEREM, SOK
WTOREK 19.06.
ŚNIADANIE: HERBATA OWOCOWA, PIECZYWO MIESZANE, SER ŻÓŁTY, SAŁATA, POMIDOR, RZODKIEWKA, DŻEM TRUSKAWKOWY
II ŚNIADANIE: WARZYWKA DO POCHRUPANIA, KOKTAJL BRZOSKWINIOWY
OBIAD: ZUPA Z SOCZEWICY, KLOPSIKI CIELĘCE Z RYŻEM W SOSIE BAZYLIOWO-ZIOŁOWYM, MARCHEWKA MINI Z MASEŁKIEM, KOMPOT
ŚRODA 20.06.
ŚNIADANIE: HERBATA RUMIANKOWA, PIECZYWO MIESZANE, SER TWARÓG Z RZODKIEWKĄ, PASTA NUTELKOWA
II ŚNIADANIE: ARBUZ, DESEREK TRUSKAWKOWY
OBIAD:ZUPA GROCHOWA, NALEŚNIKI Z SERKIEM TWAROGOWYM, KOMPOT
CZWARTEK 21.06.
ŚNIADANIE: KAKAO, BUŁKA GRAHAM, SZYNKA GOTOWANA, SER ŻÓŁTY, SAŁATA, POMIDOR
II ŚNIADANIE: SAŁATKA OWOCOWA (BRZOSKWINIE, TRUSKAWKI, KIWI)
OBIAD: ZUPA WARZYWNA (ŚWIEŻE WARZYWA: MARCHEW, POR, KALAFIOR, ZIEMNIAKI, POMIDOR, SZPARAGI ZIELONE, SELER, PIETRUSZKA), SCHABOWY W PANIERCE, ZIEMNIAKI, MIZERIA, KOMPOT
PIĄTEK 22.06.
ŚNIADANIE: KAWA INKA Z MLEKIEM, PIECZYWO MIESZANE, DŻEM TRUSKAWKOWY, SEREK HOMOGENIZOWANY NATURALNY Z OGÓRKIEM ZIELONYM I KOPERKIEM
II ŚNIADANIE: RYŻ NA MLEKU Z GRUSZKĄ I BAKALIAMI
OBIAD: ZUPA BARSZCZ UKRAIŃSKI, KLOPSIKI RYBNE, ZIEMNIAKI, SOS POROWY, SZPARAGI ZIELONE, KOMPOT
PONIEDZIAŁEK 25.06.
ŚNIADANIE: HERBATA OWOCOWA, PIECZYWO MIESZANE, PASTA Z KURCZAKA, SER TWAROŻEK WIEJSKI, POMIDOR
II ŚNIADANIE: WARZYWKA DO POCHRUPANIA, LEMONIADA BRZOSKWINIOWA
OBIAD: ZUPA KALAFIOROWA, SPAGHETTI Z MIĘSEM MIELONYM I SOSEM BOLOŃSKIM, SOK
WTOREK 26.06.
ŚNIADANIE: PŁATKI Z MLEKIEM, PIECZYWO MIESZANE, PARÓWKA O OBNIŻONEJ Z/T, TWAROŻEK WIEJSKI Z WARZYWAMI, SOS POMIDOROWY
II ŚNIADANIE: SAŁATKA OWOCOWA (ARBUZ, WINOGRONO, GRUSZKA)
OBIAD: ZUPA POMIDOROWA Z RYŻEM, FILET Z KURCZAKA DUSZONY W JARZYNACH Z MASEŁKIEM, KASZA KUSKUS, SURÓWKA Z BIAŁYCH WARZYW, KOMPOT
ŚRODA 27.06.
ŚNIADANIE: HERBATA OWOCOWA, BUŁKA PEŁNOZIARNISTA, JAJKO GOTOWANE, SZYNKA DROBIOWA, OGÓREK ZIELONY, SOS TATARSKI
II ŚNIADANIE: JOGURT NATURALNY Z MUSEM MALINOWYM I SUSZONYMI OWOCAMI
OBIAD: ŻUREK, PIEROGI Z OWOCEM, KOMPOT

CZWARTEK 28.06.
ŚNIADANIE: PŁATKI Z MLEKIEM, PIECZYWO MIESZANE, SEREK HOMOGENIZOWANY Z OGÓRKIEM ZIELONYM I SZCZYPIORKIEM, SZYNKA DROBIOWA, RZODKIEWKA, OGÓREK ZIELONY, KOMPOT
II ŚNIADANIE:
OBIAD: ZUPA KRUPNIK Z KASZĄ JĘCZMIENNĄ, GULASZ Z SZYNKI Z ZIEMNIAKAMI, SURÓWKA Z BURACZKÓW, KOMPOT
PIĄTEK 29.06.
ŚNIADANIE:HERBATA OWOCOWA, PIECZYWO MIESZANE, JAJECZNICA GOTOWANA NA PARZE, TWARÓG CHUDY,
II ŚNIADANIE: ARBUZ, KOKTAJL BRZOSKWINIOWY
OBIAD: KREM POROWO-ZIEMNIACZANY, KLOPSIKI RYBNE W PANIERCE, SOS CYTRYNOWY, RYŻ GOTOWANY, WARZYWA GOTOWANE Z MASEŁKIEM, KOMPOT

Uwaga – nowe zasady zamawiana obiadów – od 1.02.2018!
Szanowni Rodzice,
Witamy w aplikacji zamowposilek.pl, dzięki której zamawianie i płacenie za obiady w szkole będzie proste i wygodne.
W pierwszym kroku prosimy o zarejestrowanie się w aplikacji, korzystając z poniższego linku:
Tutaj znajdą Państwo krótki film instruktażowy jak się poprawnie zarejestrować:
Aplikacja działa na zasadzie przedpłat. Należy najpierw dokonać wpłaty poprzez aplikację a następnie można składać zamówienia. Na kolejnym filmie instruktażowym mogą Państwo zobaczyć jak poprawnie dokonać zamówień na obiady:
W razie jakichkolwiek problemów prosimy o skorzystanie z zakładki „Pomoc” w aplikacji lub kontakt bezpośrednio z nami pod adresem bok@zamowposilek.pl.
pozdrawiam,Maciej Trajdos
Dyrektor Zarządzający
tel. 601 41 36 86
www.zamowposilek.pl

INFORMACJA DLA RODZICÓW I UCZNIÓW DOTYCZĄCA OBIADÓW.

 

 

PIĄTEK 2.02.

OBIAD: ZUPA KALAFIOROWA, GZIK ZE SZCZYPIORKIEM, ZIEMNIAKI Z MASEŁKIEM, KOMPOT

ALERGENY: 1,7,9

kcal: 468 B: 23,5 T: 26,3 W: 100,8

PONIEDZIAŁEK  5.02.

OBIAD: ZUPA KRUPNIK Z KASZĄ JAGLANĄ, MAKARON ŚWIDERKI, PARÓWKA Z SZYNKI, SOS POMIDOROWY, BROKUŁY GOTOWANE, SOK

ALERGENY: 1, 3, 9, 10

kcal: 487 B: 27,0 T: 26,1 W: 103,2

WTOREK 6.02.

OBIAD: ZUPA POMIDOROWA Z RYŻEM, PIECZEŃ RZYMSKA Z JAJKIEM, ZIEMNIAKI, BURACZKI GOTOWANE, KOMPOT

ALERGENY: 1, 3, 7, 9

kcal: 482 B: 26,3 T: 26,4 W: 101,7

ŚRODA  7.02.

OBIAD: KREM Z BIAŁYCH WARZYW, CURRY KOKOSOWE Z KURCZAKIEM, RYŻEM I WARZYWAMI, KOMPOT

ALERGENY: 1, 7, 9

kcal: 490 B: 26,2 T: 26,8  W: 104,5

CZWARTEK 8.02.

Obiad: ZUPA OGÓRKOWA, POLĘDWICZKI W SOSIE PIECZARKOWO-CEBULOWYM, KLUSKI ŚLĄSKIE, MODRA KAPUSTA, KOMPOT

kcal: 505 B: 26,3 T: 25,5 W: 105,3

ALERGENY: 1,5, 9,10

PIĄTEK 09.02.

OBIAD: BARSZCZ UKRAIŃSKI, DORSZ W PANIERCE KUKURYDZIANEJ, ZIEMNIAKI, SURÓWKA Z KAPUSTY PEKIŃSKIEJ, KUKURYDZY, CZERWONEJ PAPRYKI, OGÓRKA ZIELONEGO, KOPERKU, Z DRESSINGIEM ZIOŁOWYM, KOMPOT

ALERGENY: 1,6,7, 9

kcal: 497 B: 22,8 T: 25,7  W: 109,8

PONIEDZIAŁEK 12.02.

OBIAD: ZUPA JARZYNOWA, FILET Z KURCZAKA NADZIEWANY SZPINAKIEM I SEREM FETĄ W SOSIE CYTRYNOWYM, KASZA JAGLANA, WARZYWA GOTOWANE NA PARZE, SOK

ALERGENY: 1, 7, 9

kcal: 476 B: 27,2 T: 25,9 W: 106,7

WTOREK 13.02.

OBIAD: ZUPA ZIEMNIACZANA, SPAGHETTI W SOSIE BOLOŃSKIM, KOMPOT

ALERGENY: 1, 7, 9

kcal: 483 B: 25,8 T: 25,9 W: 105,3

ŚRODA 14.02.

OBIAD: ZUPA KAPUŚNIAK Z BIAŁEJ KAPUSTY, PIEROGI Z MIĘSEM, KOMPOT

ALERGENY: 1, 3, 9, 10

kcal: 487 B: 25,5 T: 27,2 W: 109,5

CZWARTEK 15.02.

OBIAD: ROSOŁEK Z MAKARONEM, KOTLET SCHABOWY W PANIERCE, ZIEMNIAKI, SURÓWKA Z BIAŁEJ KAPUSTY, KOMPOT

ALERGENY: 1, 3, 7

kcal: 494 B: 26,2 T: 25,9 W: 100,5

PIĄTEK 16.02.

OBIAD: ZUPA OWOCOWA Z MAKARONEM, MORSZCZUK W PANIERCE, ZIEMNIAKI, GRILLOWANE WARZYWA (PAPRYKA, MARCHEW, BROKUŁY, CUKINIA), KOMPOT

ALERGENY: 1, 3, 5, 6, 9

kcal: 490 B: 25,9 T: 24,7 W: 98,6

PONIEDZIAŁEK  19.02.

OBIAD: KREM Z BIAŁYCH WARZYW, SZYNKA PIECZONA, SOS PIECZENIOWY, PYZY, SURÓWKA Z MODREJ KAPUSTY, KOPERKU I JOGURTU NATURALNEGO, SOK

ALERGENY: 1, 5, 7, 9

kcal: 459 B: 24,6 T: 27,6 W: 100,3

WTOREK 20.02.

OBIAD:  ZUPA JARZYNOWA, CHIŃSZCZYZNA Z RYŻEM I KURCZAKIEM, KOMPOT

ALERGENY: 1, 5, 9

kcal: 466 B: 27,2 W: 24,7  W: 102,7

ŚRODA  21.02.

OBIAD: KREM BROKUŁOWY Z GRZANKAMI, KOTLET MIELONY, ZIEMNIAKI PUREE, SURÓWKA Z BURACZKÓW I JABŁEK, KOMPOT

ALERGENY: 1, 7, 9

kcal: 477 B: 25,2 T: 23,8 W: 99,5

CZWARTEK  22.02.

OBIAD: ZUPA KALAFIOROWA, PULPETY Z INDYKA Z MAKARONEM RYŻOWYM W SOSIE POMIDOROWO-BAZYLIOWYM, KOMPOT

ALERGENY: 1, 7, 9

kcal: 467 B: 23,5 T: 22,8 W: 95,6

PIĄTEK 23.02.

OBIAD: ZUPA BARSZCZ CZERWONY Z ZIEMNIAKAMI, PIEROGI LENIWE Z JOGURTEM NATURALNYM TRUSKAWKOWYM, SURÓWKA Z MARCHWI, ANANASA I JABŁKA, KOMPOT

ALERGENY: 1, 7, 9

kcal: 479 B: 25,3 T: 23,5 W: 103,2

PONIEDZIAŁEK 26.02.

OBIAD: ZUPA  KRUPNIK Z KASZĄ JĘCZMIENNĄ, PAŁKI KURCZAKA W MARYNACIE MAŚLANEJ, ZIEMNIAKI PIECZONE Z DIPEM TZATZYKI, BROKUŁY GOTOWANE, SOK

ALERGENY: 1, 3, 7, 9

kcal: 490 B: 23,9 T: 27,9 W: 102,3

WTOREK 27.02.

OBIAD: ZUPA POMIDOROWA, POLĘDWICZKI WIEPRZOWE W SOSIE JOGURTOWO-MUSZTARDOWYM, RYŻ BRĄZOWY WARZYWA GOTOWANE NA PARZE, KOMPOT

ALERGENY: 1, 7, 9

kcal: 494 B: 25,5 T: 26,2 W: 104,5

ŚRODA  28.02.

OBIAD: ZUPA GULASZOWA, PANCAKES Z MAŚLANKĄ I RODZYNKAMI POLANE WANILIOWYM SERKIEM

ALERGENY: 1, 5, 7, 9

kcal: 450 B: 24,4 T: 22,6  W: 94,2

 

Wykaz alergenów występujących lub mogących występować w daniach i produktach

Legenda Alergenów:

  1. Zboża zawierające gluten
  2. Skorupiaki i produkty pochodne
  3. Jaja i produkty pochodne
  4. Orzeszki ziemne i produkty pochodne
  5. Soja i produkty pochodne
  6. Mleko i produkty pochodne
  7. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą)
  8. Orzechy
  9. Seler i produkty pochodne
  10. Gorczyca i produkty pochodne
  11. Nasiona sezamu i produkty pochodne
  12. Dwutlenek siarki i siarczyny
  13. Łubin i produkty pochodne
  14. Mięczaki i produkty pochodne

 

 

 

 

Wykaz alergenów występujących lub mogących występować w daniach i produktach

Legenda Alergenów:

  1. Zboża zawierające gluten
  2. Skorupiaki i produkty pochodne
  3. Jaja i produkty pochodne
  4. Orzeszki ziemne i produkty pochodne
  5. Soja i produkty pochodne
  6. Mleko i produkty pochodne
  7. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą)
  8. Orzechy
  9. Seler i produkty pochodne
  10. Gorczyca i produkty pochodne
  11. Nasiona sezamu i produkty pochodne
  12. Dwutlenek siarki i siarczyny
  13. Łubin i produkty pochodne
  14. Mięczaki i produkty pochodne

 

 

 

Jadłospis jest publikowany na stronie po przesłaniu go przez LOSiR