Zajęcia dodatkowe

 

 

nazwa zajęć imię i nazwisko prowadzącego termin miejsce
Koło historyczne – przygotowanie do Wojewódzkiego Konkursu Historycznego Anita

Plumińska-Mieloch

piątek

13.20-14.05

gabinet wicedyrektora
Wyrównywanie szans z języka polskiego

dla klas IV-  V

Hanna Ruszkowska środa, 14.10–14.55 s. 44
SKS Karina Rzepecka środa

15.50-16.35

sala

gimnastyczna

zajęcia z matematyki Aldona Gabryelska czwartek

7.10 – 7.55

s. 25
Wyrównywanie wiedzy, edukacja wczesnoszkolna klasa Ia Maria Gabler czwartek 13.20 -14.05 s. 42
Mały wolontariat Maria Gabler czwartek 14.10 -14.55 s.42
MischMasch- zajęcia z języka niemieckiego (konkurs, poprawa, wyrównywanie) Jolanta Łapaj czwartek

7.10 -7.55

s. 8a
Wyrównywanie wiedzy. Małgorzata Hinz wtorek

15.45 -16.30

s.35
SKS Magdalena Jabłońska czwartek 15.45 -17.30 sala gimnastyczna

 

SKS Grażyna

Kiercul

wtorek

15.45 -16.30

sala

gimnastyczna

Zajęcia z języka niemieckiego Małgorzata Wichłacz poniedziałek

14.10 – 14.55

sala 42

 

SKS Norbert Łuczak czwartek

15.45-16.20

sala gimnastyczna
Koło ratunkowe – wiedza o społeczeństwie ( przygotowanie do różnych konkursów, także przygotowanie do egzaminów, poprawa itd. ) Alina Wiatr czwartek

g. 13.20 – 15.45

sala 20 a
Powtórka z polskiego (wyrównywanie wiedzy dla uczniów klas V – VII) Marzena Kinas poniedziałek 15.00 – 15.45 sala 44
Koło wokalno-instrumentalne Mariusz Wiśniewski środa

14.10 – 14.55

sala 46
Niemiecki dla każdego – poprawy, zaległości, materiał nadprogramowy, przygotowanie do konkursów Dorota Krawczyk wtorek

8.00 – 8.45

sala 8a
Praca z uczniem wymagającym wsparcia, wsparcie, poprawy klasa 2d Anna Rymaniak środa 9.35-10.25 biblioteka
Przygotowanie do Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego Magdalena Łobejko środa

15:50 – 16:35

sala 23
Geopomoc – wyrównywanie wiedzy, poprawa ocen. Magdalena

Łobejko

środa

15:00 – 15:45

sala 23
Wyrównywanie wiedzy klasy 3 gim, poprawy i zaliczenia prac pisemnych. Kinga Zdrojowa wtorek 7.10- 7.55 sala 15
Przygotowanie do konkursów Kinga Zdrojowa soboty 8.30 – 11.00 (w zależności od zapotrzebowania) sala 15
Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z chemii -kl.3c

Poprawy spr, kartkówek

Izabela Cykowiak piątek 7.10 -7.55 sala 17
Praca z uczniem zdolny, (przygotowanie do konkursu chemicznego Izabela Cykowiak czwartek 18.00 – 20.00

soboty  9.00 – 11.00 (w zależności od potrzeb)

sala 17
Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z chemii -klasy III (bez kl. 3c) Izabela Cykowiak wtorek 15.00- 15.45 sala 17
Wyrównywanie wiedzy dla klasy 3a Katarzyna Rajewicz poniedziałek 11.25 mała świetlica
Kółko Igła z nitką dla klas 3 Katarzyna Rajewicz wtorek 12.30-14.05 mała świetlica
Wyrównywanie wiedzy, przygotowanie do konkursów z j. polskiego, poprawy Marta Sawościanik wtorek 15.00- 15.45 sala 12
Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z j. polskiego Marta Sawościanik  piątek 8.50- 9.35 biblioteka
SKS Marcin Winiecki środa

15.50-16.35

sala

gimnastyczna

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z j. polskiego, poprawy w razie potrzeb Przemysław Walkowiak piątek

8.00-8.45

sala 20a
Koło teatralne Przemysław

Walkowiak

wtorek

14.05 – 15.30

biblioteka
Wyrównywanie szans z matematyki

dla klas IV-  V

Izabela Ostry wtorek

8.00- 8.45

Kółko języka angielskiego dla klas IV Joanna Nawrocka środa

15:00-15:45

sala 45
Kółko języka angielskiego dla klas I-III Joanna Nawrocka

 

wtorek

13:20-14:05

sala informatyczna
Kółko Informatyczne Piotr Świdziński wtorek 15.00 – 16.30 sala 20
Nauka i doskonalenie pływania Magdalena Jabłońska sobota 12.30-13.15 basen AWF
Wyrównywanie wiedzy dla klasy 3 b Karolina Szczepaniak poniedziałek g. 12.30 – 13.15 mała świetlica
Kółko małego chemika dla klas I- III Monika Olejniczak piątek 15 – 15.45 sala 30
Wyrównywanie wiedzy dla klas I Monika Olejniczak poniedziałek 12.30 – 13.15 świetlica dolna
 

 

Wyrównywanie wiedzy klas 1-3                          mała świetlica

 

 

 

Magdalena Sniegocka

 

piątek godzina   11.20-12.10

 

 

mała świetlica

Kółko języka francuskiego dla klasy 3                      mała świetlica Magdalena Sniegocka piątek godzina   10.25-11.20 mała świetlica
wyjazdy rekreacyjno – integracyjne (mecze Lecha Poznań, do kina, kręgielnie itp.) Krzysztof Konieczny uzależniony od kalendarza rozgrywek, zajęcia ruchome
Zajęcia z historii (poprawy, przygotowanie do konkursów, praca z uczniem uzdolnionym – wg potrzeb) Agata Matyjasek czwartek 15.15 lub/i inny potrzebny uczniom sala 21
Kółko przyrodnicze Katarzyna Konic Poniedziałek 15.00-15.45 sala 45
wyrównywanie wiedzy w klasie 2a Katarzyna Janc-Wiza środa

11.25-12.10

mała świetlica
Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z języka polskiego Alicja Szal wtorek

14.10 – 14.55

czwartek

13.20- 14.05

sala 49

 

sala nr 13

Z językiem polskim za pan brat – przygotowanie do konkursów Alicja Szal piątek

14.10 -14.55

sala nr 12
Mały wolontariat Katarzyna Królikiewicz wtorek

9.40 – 10.25

dolna świetlica
Wyrównywanie szans edukacyjnych dla klasy 3d Katarzyna Królikiewicz wtorek

10.35 – 11.20

dolna świetlica
Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego Hanna Marcinkowska czwartek 14 10-14 55 sala 5
Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z języka niemieckiego, poprawy sprawdzianów i kartkówek, pisanie zaległych prac Adam Tomaszczyk wtorek, piątek 7.10-7.55 sala 49
Akademia małego aktora Ewelina Iglewska-Nowik czwartek 15.15-16.15 biblioteka
Kółko muzyczne – studio nagrań Karolina Wilczyńska – Kąkol piątek

16.00 – 17.00

studio (sala 22)
Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego Karolina Wilczyńska – Kąkol wtorek

14.10 – 14.55

sala 24
Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z matematyki Katarzyna Mazurek poniedziałek 13.15-14.05 sala 25
Kółko matematyczne Katarzyna Mazurek poniedziałek 14.10-14.55 sala 25
Kółko decoupage’u Romana Frąckowiak zajęcia ruchome stołówka
Kółko j. angielskiego kl. IV Romana Frąckowiak czwartek 15.00-15.45 sala 13

 

 

Druga szansa Romana Frąckowiak wtorek 7.10-7.40 sala 13
Zajęcia rewalidacyjne Alicja Widok wtorek 14.10- 14.55

środa

13.20-14.05

sala 18a

 

biblioteka

SKS-y Jacek Wasielewski poniedziałek 15.50-17.20

piątek

15.50- 17.20

Sala Gimnastyczna
Chemia – zajęcia wyrównawcze Maciej Durczewski piątek 7:10 – 7:55 13
Zajęcia wyrównawcze poprawy Maciej Durczewski piątek 8:00-8:45 13
Kółko historyczne Justyna Wójcik czwartek 15.00 – 15.50 23