Konsultacje 11.12.2018

Konsultacje dla rodziców 11.12.2018

godz.17.30 -17.35 – rozdanie przez wychowawców w klasach ocen proponowanych

Zebrania:

1a – s.37 K.Królikiewicz –godz.17. 30

1b- s.35 – K.Konieczna –godz.17. 30

1c –s.37 –M.Śniegocka –godz.18. 15

2a – s.38 -M.Gabler  – godz.17. 30

2c- s.35 – M.Olejniczak – godz.18.15

3a – s.36 – K.Janc-Wiza –godz.17.30

Konsultacje:

2b-s.38 –M.Hinz –godz.18. 15

3b- s.36 – J.Cerbińska –godz.18.15

 

Konsultacje : 17. 35 – 19. 30

L.p. Nauczyciel SALA
1 Cerbińska Julia  (JC)-zebranie 3b Zebranie 18. 15-                   s.36
2 Dura Renata (RD) Świetlica bud.B
3 Gabler Maria (GM) –zebranie 3a Zebranie 17. 30- s.38
4 Hinz Małgorzata (MH) zebranie 2b Zebranie 18. 15-s. 38
5 Iglewska – Nowik Ewelina (IE) Biblioteka bud.B
6 Janicka Beata (JB) Biblioteka – bud. B
7 Janc -Wiza Katarzyna (JK) –zebranie 3a Zebranie 17. 30 – 36
8 Kiercul Grażyna  (KI) 44
9 Konieczna Joanna  (KN) Zebranie 17. 30-  35
10 Konieczny Krzysztof (KK) Sala informatyczna budynek B
11 Kowalczyk – Kinas Marzena (MK) Świetlica zerówki -31a
12 Królikiewicz Katarzyna (KL)-zebranie 1a Zebranie 17. 30- 37
13 Młynarska – Gulczyńska Anna (AM) Gabinet pedagoga-budynek B
14 Nawrocka Joanna (NJ) 32
15 Olejniczak Monika (MO)-zebranie 1c Zebranie 18. 15 – 35
16 Grien Katarzyna 30
17 Piątkowska Dorota (DP) Sala przedszkola
18 Ruszkowska Hanna (RH) 44
19 Sommerfeld Aleksandra (SO) Gabinet psychologa
20 Śniegocka Magdalena (SN)-zebranie Zebranie 18. 15 – 37
21 Szymkowiak Milena  (SY) Świetlica budynek B
22 Wichłacz Małgorzata  (WC) 41
23 Konic Katarzyna  (KC) 45
24 Cykowiak Izabela (IC) 17
25 Czajka-Łapaj Jolanta (JŁ) 8a
26 Durczewski Maciej  (MD) stołówka
27 Frąckowiak Romana (RF) 31
28 Gabryelska Aldona (GA) 25
29 Gryczyńska Mariola  (MG) Biblioteka budynek A
30 Haglauer Dydowicz Joanna (JD) 48
31 Jabłońska Magdalena (MJ) siłownia
32 Serwat Piotr 4
33 Kołcz Aleksandra  (OK) Biblioteka  budynek A
34 Kowalczyk Anna (AK) 5
35 Łuczak Norbert (NŁ) Kantorek nauczycieli wf.
36 Marcinkowska Hanna (HM) Gabinet wicedyrektora
37 Matczak Monika (MM) Gabinet wicedyrektora
38 Matyjasek Agata (MA) 21
39 Mazurek Katarzyna  (KM) 20

Sala informatyczna.-budynek A

40 Plumińska Mieloch Anita (Pl) Gabinet dyrektora
41 Rymaniak Anna (AR) 26
42 Pawlak Monika (MP) Gabinet psychologa 18b
43 Sawościanik Marta (MS) 7a
44 Stęplowska Izabela (IS) 20a
45 Stępniewski Rafał  (RS) Pokój  nauczycielski
46 Szajek Małgorzata (SZ) Świetlica budynek B
47 Szal Alicja (AS) 12
48 Świdziński Piotr (PŚ) 23
49 Tomaszczyk Adam (TA) 49
50 Walkowiak Przemysław (WP) 13
51 Wasielewski Jacek (JW) Kantorek nauczycieli wf
52 Wiatr Alina (AW) 21
53 Widok Alicja (WI) 18a
54 Wilczyńska Kąkol Karolina (KW) 24
55 Wójcik Justyna (WJ) 46
56 Zdrojowa Kinga (KZ) 15
57 Twardowski Krzysztof  (TK) Pokój nauczycielski
58 Sacha Malgorzata (SA) L4-nieobecna
59 Krawczyk Dorota (DK) 42
61 Sienkiewicz Marta  (SW) Dolna świetlica przy przedszkolu
62 Sokólska Joanna (SJ) stołówka
63 Warszewska Zuzanna (WY) stołówka
64 Pilecka Marta  (PE) Gabinet pedagoga- budynek A
66 Marcyniuk Paweł  (PM) Biblioteka budynek A
67 Czerniawska Iwona  (CZ) 23
68 Wojdyło Wojciech  (WW) 18a
69 Dymek Ludmiła  (LD) Pokój nauczycielski
71 Gośliński Albert Tomasz (GŚ) siłownia
72 Wierzbicki Krzysztof  (WE)     Kantorek nauczycieli wf