Aktorskie talenty znowu nagrodzone!

Aktorskie talenty

28 marca odbył się w Poznaniu I Międzyszkolny Przegląd Etiud Aktorskich organizowany przez Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Oddział w Poznaniu oraz Zespół Szkół Zawodowych nr 6 im. Joachima Lelewela w Poznaniu. W kategorii klas 7-8 i gimnazjalnych naszą szkołę reprezentował Łukasz Filipowicz, który brawurowo zagrał monodram “Legenda na dzień świętego Wojciecha – hakera” w oparciu o tekst Lidii Amejko. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych reprezentowali nas Tomasz Kordziński oraz Hania Bednarska, którzy zachwycili widzów aranżacją tekstów Stefanii Grodzieńskiej w etiudzie zatytułowanej “Nie rób scen!”. Aktorom obydwóch kategorii akompaniował niezastąpiony Emil Chorobowicz.
Miło nam poinformować, że Łukasz zdobył w swej kategorii I miejsce, natomiast w starszej kategorii nasz zespół został uhonorowany II miejscem. Ponadto Łukasz i Hania otrzymali indywidualne wyróżnienia aktorskie. Serdecznie gratulujemy!