Dyżury nauczycieli

DYŻURY NAUCZYCIELI DLA RODZICÓW W ROKU SZKOLNYM 2021/22

Dyżury dla rodziców na rok szkolny 2021/22
Nauczyciel nauka stacjonarna nauka zdalna
Bednarska-Turdoń Ilona czwartek 12.30-13.15 b. zm
Bójko Violetta wtorek 8.50-9.35 b. zm.
Cerbińska Julia wtorek 8.50-9.35 środa 19.00-19.45
Cykowiak Izabela wtorek 12.30-13.15 b. zm.
Dymek Ludmiła wtorek 12.30-13.15 b. zm.
Frąckowiak Romana poniedziałek 10.35-11.20 b. zm.
Gabler Maria czwartek 15.55-16.40 czwartek 15.55-16.40
Gabryelska Aldona wtorek 8.50-9.35 wtorek 7.10-7.55
Gołaś Agata środa 12:30-14:00, po uzgodnieiu może być również wtorek b. zm.
Grien Katarzyna czwartek 11.25-12.10 b. zm.
Gryczyńska Mariola piątek 8.45-9.35 b. zm
Haglauer-Dydowicz Joanna poniedziałek 10.35-11.20 środa 15.00-15.45
Hajder Oskar piątek 8.50-9.35 b. zm.
Iglewska-Nowik Ewelina środa 15.00-16.00 b. zm.
Jabłońska Magdalena czwartki 11.25-12.10 b. zm.
Jakubowicz Piotr środa 9.40-10.25 b. zm.
Janc-Wiza Katarzyna środa 12.30-13.15 środa 7.15-8.00
Kiercul Grażyna poniedziałek 12.15-13.00 b. zm.
Kołcz Aleksandra wtorek 8.00-8.45 b. zm
Konieczna Joanna środa 13.15-14.00 b. zm.
Konieczny Krzysztof poniedziałek 9.40-10.25 b. zm.
Kosmala Konic wtorek 9.40-10.25 b. zm.
Kowalczyk Anna czwartek 8.00-8.45 b. zm.
Kowalczyk-Kinas Marzena wtorek 10.35-11.20 wtorek 10.35-11.20
Kozłowska Maria poniedziałek 10.35-11.20 b. zm.
Królikiewicz Katarzyna środa 14.20-15.05 b. zm.
Kurcaba Magdalena piątek 9.40-10.25 b. zm.
Łobejko Magdalena wtorek 13.30-14.15 b. zm.
Łuczak Norbert poniedziałek 15.10-15.55 b. zm.
Malec Anna czwartek 11.25-12.10 wtorek 10.35-11.20
Marcinkowska Hanna piątek 8.15-9.00 b. zm.
Marcyniuk Paweł środa 11.25-12.10 b. zm.
Matczak Monika piątek 12.30-13.15 b.zm.
Matyjasek Agata piątek 10.35-11.20 b. zm.
Mazur Barbara wtorek 10.35 – 11.05 b. zm.
Mazurek Katarzyna wtorek 7.10-7.55
sala nr 17
b. zm.
Michalewicz Adrianna wtorek 10.35-11.20 wtorek 15.00 -16.00
Nawrocka Joanna czwartek 9.40-10.25 b. zm.
Nowacka Janina wtorek 15-17, piątek 8-10
po uzgodnieniu
b.z.
hasło meet:
Olejniczak Monika piątek 10.35-11.2 b.z
Pawlak Monika wtorek 9.40-10.25
po uzgodnieniu
b. zm.
Plumińska-Mieloch Anita środa 9.00-10.00 b. zm.
Ruszkowska Hanna środa 10.35-11.20 czwartek 7.15-8.00
Rymaniak Anna poniedziałek 8.50-9.35 b. zm.
Rżążewska Aleksandra piątek 9.40-10.25 b. zm.
Sawościanik Marta czwartek 10.35-11.20 piątek 7.15-8.00
Sienkiewicz Marta poniedziałek14.20-15.05 poniedziałek 17.00-17.45
hasło meet: sienkiewicz
Sokólska Joanna czwartek 9.40-10.25 b. zm.
Stempska Zuzanna wtorek 8.50-3.95 wtorek 7.15-8.00
Stęplowska Izabela poniedziałek 9.40-10.25 poniedziałek 9.40-10.00
Stępniewski Rafał piątek 10.35-11.20 b. zm.
Szajek Małgorzata wtorek 15.00-16.00 b. zm.
Szal Alicja poniedziałek 9.40-10.25 wtorek 16.00-16.45
Śniegocka Magdalena piątek 10.30-11.20 b.zm.
Świdziński Piotr czwartek 14.20-15.05
sala 20 lub21
czwartek 7.15-8.00
hasło meet: swidzinski
Tomaszczyk Adam środa 8.50-9.35 b. zm.
Urbaniak Małgorzata wtorek 10.35-11.20 wtorek 8.00-8.45
Walkowiak Przemysław piątek 10.30-11.20 b. zm
Węgliński Albert piątek 13.30-14.15 wtorek 11.25-12.10
Wiatr Alina czwartek 14.20-15.05 b. zm.
Wierzbicki Krzysztof Pon 11:25-12:10 wfwierzbicki
Wilczyńska-Kąkol Karolina wtorek 11.25-12.10 b. zm.
Wójcik Justyna wtorek 12.30-13.15 środa 7.15-8.00
Zdrojowa Kinga poniedziałek 8.50-9.35 b. zm.