DRUŻYNOWE  MISTRZOSTWA LUBONIA W PŁYWANIU – I i II miejsce!

DRUŻYNOWE  MISTRZOSTWA LUBONIA W PŁYWANIU   odbyły się  w sobotę 21. 10 na basenie AWF w Poznaniu  i zakończyły się sukcesem naszych  uczniów.

W Miejskich Igrzyskach Dzieci /rocznik 2005 i młodsi/  do sportowej rywalizacji  przystąpiły reprezentacje pięciu  szkół podstawowych, każda licząca po 8 zawodników w kategorii dziewcząt i chłopców.

Wszyscy nasi pływacy płynęli  kraulem  i przy dopingu swoich rodziców,  dystans 200m /8x25m/ najszybciej pokonała sztafeta naszych dziewczynek  a chłopcy zajęli drugie miejsce, ulegając tylko SP5.

Tytuł MISTRZYŃ LUBONIA  i złote medale zdobyły: Nina Maćkowiak i Zuza Zienkowicz /r.2009/,Wiktoria Luck /r.2008/,Inez Izydorczak i  Maja Bobkiewicz /r.2007/,Ania Sarnowska i Oliwia Szyfter /r.2006/, Martyna Śmidowicz i Bożena Zalewska /r.2005/.

Srebro wywalczyli : DominiK Nowacki i Kuba Nowakowski /r.2008/, Hubert  Pietraszkiewicz i Franek Brzóska /r.2007/, Mateusz Narożny i Franek  Bobkiewicz /r.2006/ oraz Jaś Piotrowski  i Kuba Maćkowiak.

Słowa uznania dla umiejętności  naszych pływaków  oraz podziękowania dla ich rodziców – współtwórców naszego sukcesu.  W piątek 27 października,  nasze reprezentacje rywalizować będą na Mistrzostwach Powiatu Poznańskiego w Koziegłowach . Trzymajmy kciuki!