Grudzień w przedszkolu

Ostatni miesiąc w roku 2017 był w naszym przedszkolu wypełniony po brzegi świątecznymi przygotowaniami. Rozpoczęliśmy z wielkim przytupem organizując mikołajkowe przedstawienie dla rodziców. Po przedstawieniu odwiedził nas św. Mikołaj, który każdemu grzecznemu przedszkolakowi wręczył mały upominek. Ubraliśmy też przedszkolną choinkę, która wspaniale ozdobiła naszą salą. 19 grudnia pięknie się ubraliśmy i wspólnie przygotowaliśmy stół, zaśpiewaliśmy kolędy, złożyliśmy sobie życzenia a w nagrodę odwiedził nas kolejny gość niosący worek wypełniony prezentami. Świętowanie zakończyliśmy koncertem świątecznym teatru muzycznego, podczas którego usłyszeliśmy kolędy w najróżniejszych językach świata. Przez cały miesiąc sumiennie też ćwiczyliśmy nasze jasełkowe przedstawienie, by zaraz po Nowym Roku po raz kolejny zaprosić rodziców i zaprezentować im nasze wspaniałe umiejętności. Grudzień uważamy za bardzo udany, mając nadzieję, że styczeń będzie jeszcze lepszy.