Inauguracja Szkolnej Ligi Koszykówki – SLK

Dnia 24.10.2018 r. w naszej szkole  miała miejsce inauguracja I edycji Szkolnej Ligi Koszykówki SLK.

Liga składa się z 7 zespołów, które rozgrywają mecze każdy z każdym. Razem 14 kolejek. Dzisiaj odbyła się pierwsze kolejka, w której zmierzyły się dwie utalentowane drużyny: Czarasy Team (klasa 3d gim) oraz Pro Team (klasa 3c gim). Bardzo dobra gra zespołowa drużyny Czarasa dała zwycięstwo w dniu dzisiejszym 52 do 7. Pro Team wykazał się niezwykłą walecznością oraz zaangażowaniem. Obie drużyny trzymały się zasad fair-play co zaowocowało przyjaznym spotkaniem z małą ilością fauli.
Drużynie Czarasy Team gratulujemy, a obu ekipom życzymy dalszych sukcesów.
Następne dwa mecze 1 kolejki odbędą się już w najbliższy piątek.
Godz. 15 30: Alpha Team (klasa 7c SP) – KS Skurz (klasa 3g gim) oraz o 16.10: Warchlaczki (klasa 8a SP) – Paczusia Team (klasa 3e gim).

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli do kibicowania drużynom!