Godziny pracy

Czas

Dyrektor szkoły – Anita Plumińska-Mieloch

dyżur dla rodziców – wtorki 8.00-8.45, w innym terminie po umówieniu telefonicznym

Sekretariat szkoły – przerwa w przyjmowaniu interesantów w  godzinach 9.00-10.30

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00-15.00 8.00-15.00

8.00-15.00

8.00-15.00 8.00-15.00

Pielęgniarka szkolna

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
—- 8.00-15.30 8.00-15.30 8.00-15.30 8.00-15.00

 

PLAN ZAJĘĆ LOGOPEDYCZNYCH W KLASACH I-III – w roku szkolnym 2019/20

Prowadzący zajęcia:  Maria Gabler

 

Klasa Dzień, godzina
Oddział przedszkolny w szkole czwartek 8.45- 11.00
Klasa I a czwartek 8.00-8.45
Klasa II a wtorek 10.35-11.20
Klasa II c wtorek 12.30-13. 15
Klasa III a piątek  15.10 – 15.55
Klasa III c poniedziałek 12.30 – 13.15

PLAN ZAJĘĆ LOGOPEDYCZNYCH W KLASACH I-III – w roku szkolnym 2019/20

Prowadzący zajęcia: Milena Szymkowiak

 

Klasa Dzień, godzina
Klasa I b Czwartek 10.35-11.20
Klasa I c Środa 9.40-10.25

Środa 10.35-11.20

Klasa II b Piątek 13.30-14.15
Klasa III b Wtorek 10.35-11.20

 

MARTA PILECKA – Pedagog szkolny dla klas VII, VIII oraz  liceum:

 

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
9.00-13.13 9.00-15.05 8.00-12.25 9.00-13.15 9.40-12.40

 

Kamilla Sowińska – psycholog dla klas 0-VI

 

 

PONIEDZIAŁEK

 

WTOREK
 

10:30 – 15:00

 

 

 

 

 

         10:30 – 17:00

 

 

 

 

 

 

 

MONIKA PAWLAK psycholog dla klas VII, VIII, III  oraz  liceum, doradca zawodowy

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
12.00-15.15 8.00-17.15 12.00-15.15 12.00-15.15 8.00-14.30

ANNA MŁYNARSKA-GULCZYŃSKA  – pedagog, klasy 0-VI

Godz. Poniedziałek

9.00-15.00

Wtorek

9.00-15.00

Środa

9.00-14.00

Czwartek

9.00-14.15

Piątek

9.00-13.00

BIBLIOTEKA A 

Aleksandra Kołcz

poniedziałek – 8.45-15.10

wtorek 7.30-15.10

środa 8.00-14.45

czwartek 7.30-14.20

piątek 8.00-13.15

BIBLIOTEKA B – klasy 0-VI

Ewelina IGLEWSKA-NOWIK

Poniedziałek: 8.00 – 14.00

Wtorek: 8.00 – 16.00

Środa: 8.00 – 12.30

Czwartek: 8.00 – 14.30

Piątek: 8.00 – 13.00