„Vloguj Przyszłość! Internetowe Dzienniki Przyszłość” – jesteśmy w finale

Z przyjemnością informujemy, że dzięki Państwa pomocy i polubieniom na YouTube, za które bardzo dziękujemy oraz zaangażowaniu, wszystkie pięć zespołów z naszej szkoły startujące w konkursie Fundacji Rozwoju Talentów „Vloguj Przyszłość! Internetowe Dzienniki Przyszłość” zakwalifikowały się do finału. Oficjalna gala już w maju wtedy też poznamy miejsca, które przypadną naszym kreatywnym przedsiębiorcom: Pauli Kubackiej, Maksymilianowi Wróblowi, Jakubowi Skorupskiemu, Kacprowi Borowiczowi i Juli Napierale z klasy 3a gim,  Jakubowi Wiercińskiemu z klasy 7a, Gabrieli Reformat i Barbarze Gec z klasy 8a oraz Rozalii Waścińskiej, Zuzannie Waścińskiej, Gabrieli Świerczyńskiej i Kamilowi Walusowi z klasy 8e. Opiekunką wszystkich grup jest p. Agata Matyjasek. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za same pierwsze miejsca we wszystkich kategoriach tj: film, scenka, komiks, piosenka i plakat.