Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Wychowania Fizycznego – Mikołaj w finale!

W dniu dzisiejszym 02.02.2022 r. naszą szkołę na etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Wychowania Fizycznego reprezentował Mikołaj Korzeniowski. Tak jak w poprzednim etapie uczestnicy musieli się zmierzyć z częścią teoretyczną i praktyczną. Po przeprawie z pytaniami z takich dziedzin jak Lekkoatletyka, Koszykówka, urazy sportowe, przepisy ruchu drogowego, fantastycznie poradził sobie w niełatwym sprawdzianie umiejętności ruchowych.
Mikołaj zmierzył się z pięcioma konkurencjami w których uzyskał maksymalną ilość punktów – skok w dal z miejsca, biega na dystansie 20m, bieg slalomem z kozłowaniem piłki do koszykówki, przewrót w tył, oraz ułożonym przez siebie układem Cha-Chy. Tym samym zakwalifikował się do kolejnego etapy konkursu