Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego „Deutschfreund”

Znamy wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego „Deutschfreund”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas 5-8. Dyplomy uznania za najwyższe wyniki uzyskali: na poziomie klas piątych – Wiktoria Lück z klasy 5a  (5 miejsce w województwie wielkopolskim), na poziomie klas szóstych –  Piotr Piętak z 6c (6 miejsce w województwie wielkopolskim), na poziomie klas siódmych – Oliwia Kaszkowiak z klasy 7a (3 miejsce w województwie wielkopolskim) oraz na poziomie klas ósmych – Jakub Jaśkowiak z klasy 8a (7 miejsce w województwie wielkopolskim). Pozostali uczniowie otrzymali dyplomy uczestnictwa. Łącznie z Polski klasy piąte reprezentowało 561 uczniów, klasy szóste 613, klasy siódme 628, a klasy ósme 649 uczniów. Gratulujemy osobom wyróżnionym oraz wszystkim uczestnikom konkursu.