Zajęcia dodatkowe – 2019/20

 

Lista kółek w roku szkolnym 2019/2020

 

lp. nazwa kółka

 

nauczyciel prowadzący czas realizacji

miejsce

1. Grupa teatralna COKOLWIEK Aleksandra Kołcz, Przemysław Walkowiak Wtorek

15.10-16.45

s.12

2. Telewizja szkolna Piotr Świdziński, Krzysztof Konieczny Środa

15.10-15.55

3. Praca z uczniem zdolnym/wymagającym wsparcia. Izabela Cykowiak Czwartek

15.10-15.55

s.17

4. Kółko informatyczne Piotr Świdziński Poniedziałek

15.10-15.55

5. Koło biologiczne Kinga Zdrojowa Środa

14.20-15.05

s.15

6. Kółko małego chemika Monika Olejniczak Wtorek

13.30-14.15

s.35

7. Kółko matematyczne dla klas 8 Karolina Wilczyńska-Kąkol Poniedziałek

8.00-8.45

s. 20a

8. Kółko matematyczne dla klas 7 Hanna Marcinkowska Czwartek

14.20-15.05

gabinet wicedyrektora

9. Kółko matematyczne dla klas 1-3 Joanna Konieczna Środa

13.30-14.15

10. Powtórka z języka polskiego dla klas V Marzena Kowalczyk-Kinas Czwartek

14.20-15.05

11. Kółko języka angielskiego dla klas 4-6 Joanna Nawrocka Czwartek

13.30-14.55

12. Angielski OK Ilona Bednarska-Turdoń Poniedziałek

15.10-15.55

s.46

13. Koło języka niemieckiego Małgorzata Wichłacz Poniedziałek

14.20-15.05

s.42

14. Kółko języka angielskiego dla pasjonatów językowych Anna Kowalczyk Piątek

8.00-8.45

15. Kółko języka francuskiego Magdalena Śniegocka Wtorek

12.30-13.15

były pokój nauczycielski budynek B

16. Kółko plastyczne dla klas 1-3 Małgorzata Urbaniak Czwartek

12.30-13.15

były pokój nauczycielski budynek B

17. Warto wiedzieć – kółko WOS Alina Wiatr Wtorek

15.10-15.55

18. Koło ratunkowe z języka angielskiego dla klas 6A, 8B, 8C Romana Frąckowiak Czwartek

7.10-7.55

s.13

19. Koło ratunkowe z języka angielskiego dla klas 5B, 5C, 6D, 7C Romana Frąckowiak Czwartek

8.00-8.45

s.13

20. Kółko historyczne Justyna Wójcik Czwartek

14.20-15.05

s.13

21. Mały wolontariat Maria Gabler Czwartek

14.20-15.05

 

22. „Z językiem polskim za pan brat” dla klas 7 Alicja Szal Piątek

8.00-8.45

23. Mały wolontariat Katarzyna Królikiewicz Środa

13.30-14.15

s.45

24. Wyrównywanie szans edukacyjnych dla klasy 1A Katarzyna Janc-Wiza Wtorek

10.35-11.20.

biblioteka

25. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klasy 1B Julia Cerbińska Czwartek

16.00-16.45

dawny pokój nauczycielski budynek B

26. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klasy 1C Katarzyna Grien Środa

10.35-11.20

27. Wyrównywanie szans edukacyjnych dla klasy 2A Katarzyna Królikiewicz Wtorek

10.35-11.20

były pokój nauczycielski budynek B

28. Kółko biologiczno-przyrodnicze Katarzyna Konic-Kosmala  środa  14.20- 15.05

s. 45

29. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klasy 2B Joanna Konieczna Kółko matematyczne środa (co dwa tygodnie) godz. 13:30-14:15 s. 35
Zajęcia wyrównawcze klasa 2b czwartek godz. 12:30-13:15 świetlica socjoterapełtyczna
30. Kółko matematyczne dla klas 3 Małgorzata Hinz Poniedziałek

15.15-16.00

s.38

31. Wyrównywanie wiedzy z języka polskiego dla klasy 4A Marta Sawościanik Poniedziałek

13.30-14.15

s. 18 a

32. Wyrównywanie wiedzy z języka polskiego dla klasy 4B Marta Sawościanik Czwartek

8.00-8.45

s.44

33. Wyrównywanie wiedzy z języka polskiego dla klas 6 Marta Sawościanik Środa

14.20-15.05

s.44

34. Przygotowanie do egzaminu ośmioklasisty Marta Sawościanik Czwartek

14.20-15.05

35. Kółko polonistyczne Marzena Kowalczyk-Kinas Poniedziałek

14.20-15.05

36. Przygotowanie do egzaminu z języka polskiego 8A Alicja Szal Poniedziałek

15.10-15.55

37. Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klasy 4B Aldona Gabryelska Wtorek

13.30-14.15

38. Wyrównywanie wiedzy z matematyki dla klas 8 Katarzyna Mazurek Czwartek

14.20-15.05

39. Wyrównywanie wiedzy z matematyki dla klas 5 Katarzyna Mazurek Poniedziałek

8.00-8.45

40. Wyrównywanie wiedzy z matematyki dla klas 6 Karolina Wilczyńska-Kąkol Wtorek

14.20-15.05

s. 24

41. Wyrównywanie wiedzy z matematyki dla klas 7 Monika Matczak Piątek

9.40-10.25

stołówka

42. SKS – piłka koszykowa i ręczna dla dziewcząt Magdalena Jabłońska Piątek

15.10-16.45

43. SKS Krzysztof Konieczny Środa

15.10-15.55

44. SKS Grażyna Kiercul

 

ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE /projekt/            wtorki i czwartki g. 15.55 – 16.55
SKS- IGRZYSKA DZIECI /treningi reprezentacji/wtorek g.15.10 – 15.55 czwartki g. 14.20 -15.05
GIMNASTYKA KOREKCYJNA /klasy III/            czwartek 15.10 -15.55
45. SKS – piłka koszykowa Norbert Łuczak Poniedziałek

15.10-15.55

46.

 

 

47.

 

48.

 

49.

SKS – lekkoatletyka

 

 

Geopomoc

 

Wyrównywanie wiedzy z matematyki kl.4

 

Historia dla maturzystów

Krzysztof Wierzbicki

 

 

Magdalena Łobejko

 

Violetta Bójko

 

Justyna Wójcik

Środa

15.10-16.45

 

 

wtorek 15:10-15:55 s.23

czwartki godź. 13.30-14.15 biblioteka B

 

czwartek 14.15  s.13