Zajęcia dodatkowe – 2021/22

KOŁA ZAINTERESOWAŃ

 

TERMIN

 

 

PRZEDMIOT

 

 

RODZAJ ZAJĘĆ

 

OSOBA PROWADZĄCA DLA JAKICH UCZNIÓW

 

Do ustalenia z uczniami w 1 tyg. września Informatyka

 

 

Rozwijające

 

 

P. Świdziński

 

 

7-8 SP, 1-3 LO

 

 

Do ustalenia z uczniami w 1 tyg. września wos

 

 

przygotowanie do konkursów

 

P. Świdziński

 

 

1-3 LO

 

 

Wtorek 15.10-15.55

 

język niemiecki

 

 

rozwijające zdolności językowe K. Janc-Wiza

 

 

klasy I-III

 

 

Czwartek

12.30 – 13.15

 

edukacja wczesnoszkolna kółko plastyczne

 

M. Urbaniak

 

 

klasy I-II

 

 

czwartek

15.10 – 15.55

 

 

 

wos

 

 

 

 

przygotowanie do konkursów,

debat,pomoc w zrozumieniu trudnych treści

 

 

 

A. Wiatr

 

dla zainteresowanych

 

 

wtorek 14.20- 15.05

 

 

język angielski

 

 

 

przygotowanie do egzaminu dla klas ósmych A.Rymaniak

 

 

 

8 SP

 

 

 

Co dwa tygodnie we wtorki 15.10 – 15.55 Edukacja wczesnoszkolna

 

kółko taneczne

 

 

 

K. Grien

 

 

 

Klasy 1-3

 

 

 

poniedziałek

15.10-15.55

 

 

edukacja wczesnoszkolna

 

bajki pomagają dzieciom

 

 

E. Iglewska-Nowik klasy I-III

 

 

wtorek

15.10-16.00

raz w miesiącu

pierwszy wtorek miesiąca

edukacja wczesnoszkolna

 

 

kółko małego chemika

 

 

 

Monika Olejniczak

 

 

 

Klasy 2-3

 

 

 

 

Poniedziałek

15.10-16.30

wychowanie fizyczne piłka Koszykowa Norbert Łuczak

 

Klasy 7-8 Ch

Liceum Ch

Czwartek 16.00-16.45

 

 

 

 

przyroda kl. 4, biologia klasy 5-6

 

 

 

przygotowanie do konkursów, poprawy, pomoc w nauce przedmiotu Katarzyna Konic-Kosmala

 

 

 

 

Klasy 4-6

 

 

 

 

 

Czwartek 16.00-16.45 co drugi tydzień zajęcia kreatywne – szydełkowanie zajęcia kreatywne – szydełkowanie Katarzyna Konic-Kosmala

 

Klasy 4-8 i LO

 

 

Wtorek

15:10 – 15:55

 

 

 

 

 

 

 

geografia

 

 

 

 

 

 

 

 

GEOPOMOC – przygotowanie do konkursów, poprawa i uzupełnianie zaległosci, wszelka pomoc natury geograficznej Magdalena Łobejko

 

 

 

 

 

 

 

kl.8d oraz klasy LO

 

 

 

 

 

 

 

Środa 15:05- 15:50 muzyka

 

Kółko gitarowo-wokalne Rafał Stępniewski Klasy 4-7

 

Wtorki

12.30 – 13.15

co drugi tydzień

Mały wolontariat

 

Mały wolontariat

 

Katarzyna Królikiewicz

 

Klasy 4

 

 

Piątek

13.30 – 14.15

co drugi tydzień

koło szachowe

 

 

Koło szachowe

 

 

Barbara Mazur

 

 

klasy 0 – III

 

 

 

Środa

15.45-16.30

co drugi tydzień

lub wg kalendarza akcji szkolnego wolontariatu

 

Wolontariat

 

 

 

 

 

 

Wolontariat

 

 

 

 

 

 

Maria Gabler

 

 

 

 

 

 

Klasy 8

 

 

 

 

 

 

Czwartek

15.05 – 15.50

( dwa razy/mieś,

pierwszy i trzeci czwartek miesiąca od października)

j.angielski

 

 

 

 

 

poprawy, uzupełnianie zaległości, pomoc

 

 

Ilona Bednarska-

Tvrdoń

 

 

 

klasy 4-6

kl.2 (poprawy)

 

 

 

 

raz w miesiącu do ustalenia z uczniami

 

plastyka kółko plastyczne

 

 

Marta Sienkiewicz

Joanna

Konieczna

klasy 4
Poniedziałek 15:05-15:50

 

 

historia

 

 

 

kółko historyczne, przygotowanie do matury Oskar Hajder

 

 

 

klasy 3 liceum

 

 

 

termin zostanie ustalony z uczniami

 

 

 

 

grupa teatralna COKOLWiEK

 

 

Aleksandra Kołcz

Przemysław Walkowiak

klasy 7-8 i LO

 

 

 

termin do ustalenia z uczniami

 

 

kółko fotograficzne

 

Piotr Jakubowicz

 

Klasy 4-8