BohaterON w Naszej Szkole

BohaterON w Naszej Szkole
 
Uczniowie naszej szkoły włączyli się w akcję: BohaterON – włącz historię! – ogólnopolską kampanię o tematyce historycznej mającą na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego. Celami projektu są: edukacja Polaków, bazująca na historiach Powstańców, wzmacnianie poczucia tożsamości narodowej, krzewienie postawy patriotycznej oraz budowanie wrażliwości społecznej. Dzięki współpracy z wychowawcami klas 1-3 i nauczycielami historii w klasach 4-8: p. Beatą Janicką, p. Anitą Plumińską – Mieloch i p. Justyną Wójcik, którzy poruszyli na zajęciach temat Powstania Warszawskiego i zachęcili uczniów do wypisania pocztówek – udało nam się wysłać do fundacji prawie 300 kartek. Akcją kierowała pani Katarzyna Królikiewicz, której dziękujemy za tę cenną inicjatywę łączenia pokoleń. Więcej informacji o akcji zainteresowani znajdą pod adresem: www.bohateronwtwojejszkole.pl #BohaterON # włącz historię #BohaterONwTwojejSzkole