Ceremonia otwarcia stadionu lekkoatletycznego – wiele medali dla naszych uczniów!

Ceremonia otwarcia stadionu lekkoatletycznego.

Nareszcie!!!! Stadion na ul. Rzecznej otwarty dla wszystkich!!! W trakcie uroczystej ceremonii otwarcia obiektu, mogliśmy podziwiać zmagania lubońskich lekkoatletów. Świetnie spisali się reprezentanci Zespołu Szkół w Luboniu. W kategorii klas IV-VI w konkurencji czwórboju lekkoatletycznego na czwartym miejscu zameldowały się dziewczęta, na trzeci stopień podium wspięli się chłopcy. W rywalizacji klas VII-VIII zdobyliśmy cały worek medali. W pchnięciu kulą na podium zameldowali się 1 miejsce Zuzanna Koprowska, 1 miejsce Krystian Turkiewicz, 2 miejsce Aleksander Pańczak. Dwa medale zdobyły również nasze rozskakane dziewczęta 1 miejsce Hania Sobańska, 3 miejsce Nadia Kaczmarek w skoku w dal. W biegach średnich również nie mieliśmy sobie równych 800m dziewcząt 2 miejsce Natalia Czulińska, 3 miejsce Helena Brzezińska.