Dwujęzyczny spektakl w naszej szkole

Dwujęzyczny spektakl w naszej szkole
W dniu dzisiejszym uczniowie naszej szkoły z klas 0-3 mieli okazję obejrzeć ciekawy musical w języku angielskim.
„Funkey” to dwujęzyczny teatr musicalowy o nietuzinkowej fabule, który niesie niebanalny przekaz. Występy spowite są w świat sztuki-zawierają autorską muzykę, przestrzenne maski zwierzątek oraz scenografię malowaną na płótnie.
Funkey to też forma kreatywnego nauczania języka angielskiego w szkole ( klasy I-III ) i przedszkolu. Cykl przedstawień Teatru Funkey to dla dzieci przeżycie artystyczne , w którym biorą czynny udział , jednocześnie zapamiętując i powtarzając z aktorami szereg nowych słów i zwrotów.
Za nami pierwszy odcinek musicalu! Z niecierpliwością czekamy na następne, które będą miały miejsce 12 i 19 marca!