Dziewczyny zagrają w finale!

Dziewczyny zagrają w finale!
Podczas rozegranych w poniedziałek 25.02.19 półfinałów powiatowych, w piłce ręcznej, drużyna dziewcząt z Zespołu Szkół w Luboniu stanęła na najwyższym stopniu podium. W trakcie całego turnieju dziewczęta spisaly się świetnym atakiem szybkim oraz bardzo twardą i mocną obroną, która sprawiała wiele problemu rywalkom. Najciekawszy mecz, rozegrany z gospodyniami turnieju szkołą w Rokietnicy, przyniósł rozstrzyniecie dopiero w 3 serii rzutów karnych. Nasza bramkarka Oliwia Laskowska fantastycznie obroniła ostatni rzut karny rywalki. Finał powiatowy odbędzie się 14.03 w Buku. Szkołę reprezentowały: Oliwia Laskowska, Bożena Zalewska, Gabriela Ossowska, Maria i Emilia Skrzypek, Zofia Kozłowska, Mikołajczak Zuzanna, Stemporowska Paulina, Jaworska Nikola, Urbańska Nadia.