Grupa teatralna COKOLWiEK laureatem!

Grupa teatralna COKOLWiEK w roku szkolnym 2019/2020  wzięła udział w Festiwalu Młodego Teatru Wielkopolski „Dzień Dobry Sztuko”, prezentując przedstawienie pt. „Życie mnie mnie”. Do konkursu zgłosiło się wiele zespołów z całego województwa. Jury na podstawie nadesłanych nagrań spektakli wyłoniło kilka finałowych zespołów, wśród których znalazł się nasz COKOLWiEK.  Z powodu ogłoszenia pandemii finałowy przegląd konkursowy nie mógł się odbyć. Jednak powody do radości mamy: organizatorzy przyznali nagrody na podstawie zarejestrowanych nagrań. Cieszymy się, że otrzymaliśmy tytuł laureata tego konkursu oraz pamiątkową statuetkę. Sztuka w nowej odsłonie (z wykorzystaniem warsztatowych wskazówek i z uzupełnioną obsadą) zostanie ponownie nagrana i umieszczona na stronie InterTeatru.