I miejsca chłopców i dziewcząt na Mistrzostwach Lubonia w Piłce Koszykowej

I miejsca chłopców i dziewcząt na Mistrzostwach Lubonia w Piłce Koszykowej
We wtorek i środę odbyły się Mistrzostwa Lubonia w Piłce Koszykowej chłopców i dziewcząt klas gimnazjalnych oraz 7 i 8 SP. Nasi koszykarze jak i koszykarki w pięknym stylu odnieśli zasłużone zwycięstwa wygrywając kolejno z SP1, SP2 oraz SP5. Zostawiali na boisku dużo sportowej walki oraz zaangażowania w każdy zdobyty punkt. Teraz na naszych zawodników czekają półfinały powiatu, które odbędą się w najbliższy czwartek i piątek. Zawodnikom i zawodniczkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Skład dziewczyn: Gabriela Ossowska, Wiktoria Dotka, Zuza Mikołajczak, Zofia Kozłowska, Natasza Broniszewska, Bożena Zalewska, Zofia Kulas, Julia Lewandowska, Julia Andrzejewska, Paulina Stemporowska, Barbara Grec, Maja Świdzińska.
Skład chłopców: Antek Skarbek, Jakub Popow, Adam Gielniak, Maciej Kacprzak, Filip Zając, Maksymilian Konik, Michał Ejankowski, Cezary Kossakowski, Maciej Michalak, Aleksander Pańczak.
Trener: Norbert Łuczak