Informacje z przedszkola

Najkrótszy miesiąc w roku dobiegł końca. Dla nas jednak był on tak samo pracowity i pełen wrażeń jak wszyscy jego poprzednicy. Zaczęliśmy od zaproszenia naszych kochanych dziadków i babć na występ połączony ze słodkim poczęstunkiem przygotowanym specjalnie dla nich. Odwiedziła nas też grupa zuchów z LXV Poznańskiej Drużyny Harcerskiej „Błyskawica” przy wsparciu uczniów i absolwentów naszej szkoły ze wspaniałym przedstawieniem pod tytułem „Nie ma tego złego”. Następnie w czasie ferii bawiliśmy się doskonale, szczególnie w Dniu Kota, podczas którego każdy przygotował sobie kocią maskę oraz w czasie Dnia Pizzy, kiedy to tworzyliśmy swoje papierowe pizze ze wszystkimi możliwymi dodatkami. Później przyszedł czas na Dzień Dinozaura, sala zamieniła się w park jurajski a wszystkie dzieci w prehistoryczne stwory. Na sam koniec lutego odezwała się do nas z prośbą o pomoc dla schroniska pani Ania. Zebraliśmy siły i w przeciągu dwóch dni uzbieraliśmy mnóstwo kocy, poduszek, jedzenia i innych potrzebnych zwierzętom rzeczy. Wszystkim zaangażowanym bardzo serdecznie dziękujemy i z niecierpliwością czekamy już na nadejście wiosny i kolejne dni pełne wrażeń.