Integracja klas siódmych podczas gry w kręgle i na trampolinach

Integracja klas siódmych podczas gry w kręgle i na trampolinach

 

Wycieczka integracyjna klas siódmych odbyła się w nieco innej scenerii niż planowaliśmy z uwagi na warunki atmosferyczne, ale nie przeszkodziło to uczniom i wychowawcom świetnie się bawić. Pierwszą atrakcją wyjazdu był pobyt w  kręgielni bowlingowej Niku w Poznaniu. Potem posiłek i … Ta niespodzianka ucieszyła wszystkich – drugim punktem naszej podróży była Jump Arena. Uczniowie nie wiedzieli, że tam właśnie zmierzamy, więc kiedy podjechaliśmy do Galerii Obornickiej, rozległy się wiwaty. W parku trampolin skakaliśmy i skakaliśmy, niektórzy wykonywali salta oraz inne figury akrobatyczne. Każdy na miarę możliwości i umiejętności mógł skorzystać ze sportowych atrakcji.