IV miejsce dziewczyn i V miejsce chłopców w Finale Powiatu Poznańskiego w badmintonie drużynowym

IV miejsce dziewczyn i V miejsce chłopców w Finale Powiatu Poznańskiego w badmintonie drużynowym.

Dnia 30.10.2017 r. odbyły się kolejne zawody w Badmintonie drużynowym chłopców i dziewcząt. Tym razem nasza reprezentacja rywalizowała w Finale Powiatu Poznańskiego, który odbył się w Szkole Podstawowej w Baranowie. Po bardzo zaciętych i ciekawych meczach reprezentacja dziewczyn uplasowała się na IV miejscu i tym samym awansowała do finału rejonowego rozgrywek, który odbędzie się 22 listopada w Puszczykowie. Chłopcy, którzy walczyli do ostatniej lotki, zajęli V miejsce. Zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Skład dziewczyn: Gabriela Ossowska, Zofia Kozłowska, Amelia Przybysz
Skład chłopców: Miłosz Paluszczak, Maciej Duszyński, Krzysztof Ranka . Gratulujemy zawodnikom i trenerowi – Norbertowi Łuczakowi.