Kolejne mecze Szkolnej Ligi Koszykówki

W dniu 26 października zostały rozegrane 2 mecze pierwszej kolejki naszej szkolnej ligi.

W pierwszym spotkaniu o godz. 15.30 rywalizowali: Skun KS (3g) oraz Alpha Team (7 c). Spotkanie wygrali zawodnicy klasy 3g 63 do 4. Alpha Team wykazała się walecznością i zaangażowaniem, jednak zespół Skun KS wykazał się niezwykłą skutecznością oraz bardzo dobrą grą zespołową.

Drugi mecz zaczął się o godzinie 16.10. Zmierzyli się Warchlaczki (8a) oraz Paczusia Team (3e). Od samego początku mecz był bardzo wyrównany. Jednak zespół klasy 3e bardzo dobrze bronił na swojej połowie co zaowocowało częstym wyprowadzeniem ataku szybkiego i zdobywaniem kolejnych pkt. Klasa 8a walczyła do samego końca, niestety nie starczyło to do zwycięstwa.
Wynik końcowy meczu: 31-24 dla Paczusia Team.