Lista kandydatów zakwalifikowanych do klasy I. Informacje o rekrutacji.

Informacja dla rodziców przyszłorocznych uczniów klas I

 

  1. Rodzice, którzy chcieliby jeszcze wskazać koleżankę/kolegę, z którym dziecko chciałoby być w klasie, mogą to zrobić drogą mailową: zswluboniu@gmail.com do dnia 1.05.2021
  2. Listy z podziałem na klasy zostaną umieszczone na stronie szkoły w dniu 18.05.2021 do godz.15.00.
  3. Spotkanie dla rodziców uczniów przyjętych do klasy pierwszej i zerówki odbędzie się w dniu 15.06.2021 o godz.18.00. W zależności od sytuacji epidemiologicznej odbędzie się w szkole lub online. Prosimy o śledzenie informacji na stronie internetowej. W czasie spotkania przedstawimy wychowawców, podamy termin Dnia Adaptacji w sierpniu dla uczniów.
Lista kandydatów zakwalifikowanych do klasy I SP