Międzyklasowy turniej wiedzy

Międzyklasowy turniej wiedzy

W czwartek w szkolnej świetlicy odbył się międzyklasowy turniej wiedzy dotyczący bezpieczeństwa w czasie ferii zimowych dla klas I-III. Rywalizacja była bardzo zawzięta a kolejne zadania budziły coraz większe emocje. Naszym bezstronnym Jury została grupa zerówki wraz z wychowawcą. Oceniali poprawność oraz szybkość działania.
W czasie turnieju sprawdziliśmy znajomość numerów alarmowych oraz zasad bezpieczeństwa w czasie zimowych zabaw. Wiedza naszych uczniów była imponująca jednak najszybciej współpracującą grupą okazał się zespół z klasy IIb i to oni zajęli pierwsze miejsce. Kolejne miejsca zajęła klasa II c i IIIc. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom! Życzymy udanych i bezpiecznych ferii zimowych!