Mistrzowie Lubonia w sztafetowych biegach przełajowych

We wtorek 26 września uczniowie naszej szkoły przystąpili do rywalizacji sportowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych, podczas których walczyli o tytuł Mistrza miasta Lubonia oraz o awans do mistrzostw powiatu. Każda z 10 zawodniczek miała do pokonania 800 m. Już od pierwszej zmiany reprezentacja dziewcząt naszej szkoły objęła zdecydowane prowadzenie nad reprezentacją SP 5, które utrzymywały przez cały bieg i ostatecznie zajęły I miejsce.  Duże emocje towarzyszyły wszystkim podczas sztafety chłopców, ponieważ walka o złoty medal trwała do ostatniej zmiany. Każdy z 10 zawodników  miał do pokonania dystans 1000 m. Postawa i zaangażowanie uczniów naszej szkoły przyczyniła się do zasłużonego zwycięstwa i obrony tytułu Mistrza Miasta Lubonia z ubiegłego roku. Sztafeta dziewcząt i chłopców zakwalifikowała się do mistrzostw powiatu, które odbędą się już w piątek 29 września w Kórniku.

Szkołę reprezentowali: Jagoda Urbaniak III c, Liwia Sokołowska III b, Gabriela Ossowska

II c, Natasza Broniszewska II c, Amelia Przybysz II e, Maria Skrzypek II e, Karolina Schmidt

II b, Oliwia Chlasta VII b, Bernadeta Dobosz VII c, Daria Kowalczyk III e, Amelia Galik

III e, Patryk Muras II e, Krzysztof Małkowski II e, Filip Bąkowski III a, Kornel Chorobowicz III e, Emil Chorobowicz III e, Jakub Stelmach III e, Miłosz Bachorz III e, Dawid Grabowski III e, Szymon Kordziński III d, Jacek Lewicki III d, Bartosz Korytowski III c

Gratulujemy!