Mistrzynie Europy WADF 12-15 lat !!!

Mistrzynie Europy WADF 12-15 lat !!!

Uczennice naszej szkoły, które trenują w Akademii Tańca BEZUMA w Luboniu w miniony weekend brały udział w Mistrzostwach Europy WADF w Szczecinie i odniosły piękne sukcesy:


– Gabriela Reformat, Kinga Tonder, Martyna Zygmańska wraz z koleżankami z formacji Bezuma Team zdobyły I miejsce i tytuł Mistrzyń Europy WADF 2018 w kategorii Contemporary Ballet Large Team 12-15 years old,

– Julia Lewandowska, Gabriela Reformat, Kinga Tonder, Bożena Zalewska., Roksana Załachowska  wraz z koleżankami z formacji Bezuma Junior zdobyły II miejsce i tytuł Vicemistrzyń Europy WADF 2018 w kategorii Small Teams Jazz Dance 12-15 years old.
 
Było to emocjonujące zakończenie jakże pracowitego tanecznego sezonu. Gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia na Mistrzostwach Świata WADF, które odbędą się w listopadzie br.!!!