Naleśnikowy zawrót głowy

Dzisiejszy Dzień Naleśnika okazał się kulinarnym strzałem w dziesiątkę. Samorząd przygotował dwa stoiska ze smakowitymi plackami, do których dodawano dżemy, nutellę, bitą śmietanę i owoce – zgodnie z życzeniami uczniów. Na każdej przerwie zapach naleśników wabił ich amatorów na I piętro, gdzie uczniowie klasy 3a i 3d gimnazjum serwowali prawdziwe specjały. Ogromny sukces przedsięwzięcia zachęcił samorząd do podjęcia decyzji o powtórzeniu akcji na wiosnę.

Wypatrujcie komunikatów, naleśniki znów będą…..

Jednocześnie pragniemy podziękować wszystkim zaangażowanym w produkcję naleśników. Wiemy, że niektóre mamy wcześnie rano smażyły je dla nas. Otrzymaliśmy bardzo dużo produktów. Odzew na nasz apel o pomoc przerósł wszelkie oczekiwania. Państwa wsparcie dla podejmowanych przez samorząd przedsięwzięć jest  nieocenione. Dzięki Wam doskonalimy umiejętności organizacyjne i pracę zespołową.

Naszą nagrodą są słowa uznania oraz uśmiechnięte twarze zadowolonych uczniów i ich westchnienia: dobre było…