Nasza pierwsza płyta!

Nasza pierwsza płyta!

„Nasze małe Betlejem”  to płyta z kolędami nagrana w naszym studiu nagrań „Puffa”.  Przy nagraniu płyty swoje talenty wokalne i muzyczne zaprezentowali uczniowie i absolwenci naszej szkoły:  Jan Galik, Krzysztof Krzyżański, Wiktor Szejn, Aleksandra Mazurek, Anna Grabowska, Mikołaj Korzeniowski, Mikołaj Stachowiak, Zuzanna Kornat, Patryk Kaptur, Joanna Goździewska, Maria Kędziora, Paulina Stemporowska, Joanna Cykowiak, Natalia Swinarska, Julia Chodorowska, Łucja Łobejko, Hanna Łobejko, Julia Będziechowska, Julia Galin, Sandra Sowa, Karolina Maciejewska oraz Patryk Kąkol. Okładkę zaprojektowała Martyna Rzepecka , której projekt wygrał konkurs na najlepszą okładkę płyty. Dziękujemy naszym nauczycielom muzyki panom – Rafałowi Stępniewskiemu i Mariuszowi Wiśniewskiemu. Koordynatorem projektu i pomysłodawcą nagrywania płyty była pani Karolina Wilczyńska! Gratulujemy! Zapraszamy do nabywania płyty w czasie konsultacji!