“Nauczyciel na medal” – prosimy o głos!

Anita Plumińska-Mieloch, wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 została nominowana do nagrody “Nauczyciel na medal”. Dlaczego?

Jest ekspertem MEN, współautorem podręczników do historii, autor zeszytów ćwiczeń i poradników metodycznych dla WSiP serii Bliżej Historii, autorem innowacji “E-historia”,
 “Wykorzystanie platformy indywidulani.pl do podniesienia jakości nauczania historii”, “Eduspace – kreowanie przestrzeni edukacyjnej
 (słynne w kraju schody oklejona datami) opiekunem ponad stu laureatów konkursów wojewódzkich i ogólnopolskich z historii, przewodniczącym Wojewódzkiego Konkursu Historycznego, wydawcą i redaktorem serii “Rozwijamy talenty”, pisze dla czasopism oświatowych ,była mentorem w kursach internetowych CEO, autorem scenariuszy i recenzentem w programie Aktywna Edukacja, absolwentka studiów podyplomowych “Liderzy Oświaty”, członek grupy rekonstrukcyjnej Semper Fidelis, nagrodzona trzykrotnie nagrodą Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, nagrodą ministra, Złotym Krzyżem Zasługi i Medalem KEN, nagrodą “Dyrektor z pasją”, dyrektor Wielkopolskiej Szkoły Roku 2016.

 

Chętnych do poparcia jej kandydatury prosimy o wysłanie SMS 72355 z kodem N.36.

Aktualne wyniki rywalizacji można znaleźć klikając tu