„Nauczyciel na medal”- prosimy o głosy na naszych nauczycieli

 

Dwie nominacje do tytułu „Nauczyciel na medal” dla naszych nauczycieli

Anita Plumińska-Mieloch – Prosimy o SMS na nr  72355  kod N.36

Jest ekspertem MEN, współautorem podręczników do historii, autor zeszytów ćwiczeń i poradników metodycznych dla WSiP serii Bliżej Historii, autorem innowacji „E-historia”,

„Wykorzystanie platformy indywidualni.pl do podniesienia jakości nauczania historii”, „Eduspace – kreowanie przestrzeni edukacyjnej

(słynne w kraju schody oklejona datami) opiekunem ponad stu laureatów konkursów wojewódzkich i ogólnopolskich z historii, przewodniczącym Wojewódzkiego Konkursu Historycznego, wydawcą i redaktorem serii „Rozwijamy talenty”, pisze dla czasopism oświatowych ,była mentorem w kursach internetowych CEO, autorem scenariuszy i recenzentem w programie Aktywna Edukacja, absolwentka studiów podyplomowych „Liderzy Oświaty”, członek grupy rekonstrukcyjnej Semper Fidelis, nagrodzona trzykrotnie nagrodą Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, nagrodą ministra, Złotym Krzyżem Zasługi i Medalem KEN, nagrodą „Dyrektor z pasją”, dyrektor Wielkopolskiej Szkoły Roku 2016.

Adam Tomaszczyk – Prosimy o SMS na nr  72355  kod N.342

Nauczyciel z pasją osiągający świetne wyniki z egzaminów zewnętrznych, publikującego w czasopiśmie dla nauczycieli języka niemieckiego, współautora podręcznika „Deutsch für Profis” dla branży budowlanej oraz kursów krajoznawczych na platformę supermemo: „Rund um Deutschland”, „Rund um Österreich und die Schweiz”, współpracującego z OKE