Nominacja do „Szkoły na medal”

Jest nam niezwykle miło, gdyż nasza szkoła została zgłoszona do plebiscytu edukacyjnego  „Szkoła na medal”, jako placówka przyjazna uczniom. Taką szkołą chcemy być i robimy wiele, aby  budować relacje między nauczycielami, rodzicami i uczniami.

Nie wiemy, kto nominował szkołę Podstawową nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi, jesteśmy wdzięczni za docenienie naszych działań.

Jednocześnie biorąc pod uwagę fakt, że konkurs oznacza, nie pochylenie się jury nad działaniem placówki, a płatne głosowanie SMS-owe uczniów, rodziców i sympatyków szkoły, nie  będziemy  w tej formie uczestniczyć. Nie chcemy narażać nikogo na koszty.

Jednocześnie zachęcamy wszystkie osoby, które chciałyby oddać głos na naszą szkołę do wsparcia

https://www.siepomaga.pl/maria?ts=adw-dynamic&gclid=CjwKCAjwx8iIBhBwEiwA2quaq4Zcz3BRCJvYgoatbpPVUa7QJwKMDGN_C-3ythwUblN9eKtFGldmtRoChDwQAvD_BwE&fbclid=IwAR2_00YyhsgYtHwaCkNu9ZpM7ZoaEg5SJEOjs03MVCl0c2dk5Zsky9iyrJE

Możemy razem zrobić coś dobrego!