Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ENGLISH ACE

W dniu 7 marca odbył się w naszej szkole Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ENGLISH ACE Jersz Łowcy Talentów. W XVIII edycji konkursu łącznie wzięło udział 45 uczniów. Konkurs był zorganizowany w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania oraz rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży. Inicjatywa promuje talenty i osiągnięcia uczniów oraz pomaga im kształtować ważne kompetencje osobiste. Konkurs English Ace powstał z myślą o uczniach szkół podstawowych (klasy 4, 5 i 6),gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu całej Polski. Konkurs pozwala diagnozować potencjał i zaangażowanie uczniów, jak również odkrywać ich uzdolnienia i talenty językowe.
Za wszystkich uczestników mocno trzymamy kciuki i z niecierpliwością czekamy na wyniki konkursu.