Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Rummikub

Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Rummikub

Tradycyjnie już nasi uczniowie zmierzyli się podczas szkolnych eliminacji, by wyłonić reprezentantów na Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Rummikub, które w tym roku odbędą się – z wiadomych względów – on-line.
W szkole podstawowej udało nam się jeszcze spotkać w niewirtualnej rzeczywistości. Mistrzynią szkoły została Konstancja Maćkowiak z kl. 6a, która reprezentowała nas już w ubiegłym roku, wicemistrzami zaś Oskar Murkowski z kl. 5b i Agnieszka Ignaczak z kl. 2c (najmłodsza uczestniczka eliminacji). Cała trójka będzie reprezentować SP3 na mistrzostwach 🙂
Licealiści rozegrali eliminacje już on-line, korzystając z aplikacji. Niekwestionowaną mistrzynią została Martyna Nelec z kl. 2Lb, a wicemistrzyniami jej koleżanki z klasy: Angelika Tomkiewicz i Martyna Rychlewska. Dziewczyny będą reprezentować na mistrzostwach nasze LO.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!