„Orły Edukacji Wczesnoszkolnej” z naszej szkoły

„Orły Edukacji Wczesnoszkolnej” z naszej szkoły

W kwietniu najmłodsi uczniowie naszej szkoły brali udział w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej”. Pytania konkursowe dotyczyły różnych dziedzin wiedzy szkolnej. Aż 29 uczestników z naszej szkoły zmierzyło się z niełatwymi zadaniami. W klasach pierwszych do grona laureatów trafili: Lila Balcerek (kl. 1b), Piotr Furmann i Franciszek Jarmuła (kl. 1a). W klasach drugich laureatami zostali: Jan Woronik, Stefania Nowak i Wiktoria Jędrusek (kl. 2a) oraz Andrzej Hejne (kl. 2c). W klasach trzecich tytuł laureata zdobyli: Zuzanna Sajewska, Julian Błażejczyk i Adam Zawodny (kl. 3c) oraz Hanna Paluszkiewicz i Wojciech Łobaczewski (kl. 3b). Dyplomy uznania otrzymali również: Maciej Mazur, Laura Glanc, Franciszek Buksch oraz Antoni Szymaniak (kl. 1a), Donata Mania, Kamil Matłoka, Marcel Paprzycki i Piotr Wojtkowiak (kl.2a) oraz Viktoria Grabska, Dawid Wichtowski, Filip Frąckowiak (kl. 2c), Stefan Agaciński (kl. 3a), Hanna Chmielewska, Patrycja Urbanek i Tytus Gałęzewski (kl. 3b) oraz Zofia Nowak oraz Agnieszka Ignaczak (kl. 3c). Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!