Pierwsza edycja szkolnego konkursu Picture Dictionary

Pierwsza edycja szkolnego konkursu Picture Dictionary.
W naszej szkole odbył się konkurs z języka angielskiego, który polegał na wizualnym przedstawieniu wybranego przez siebie słowa w języku angielskim. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów klas IV-VI. Nasi uczniowie po raz kolejny spisali się na medal. Prace były bardzo twórcze. Jury miało trudny orzech do zgryzienia ale po długich debatach wyłoniło następujące osoby:
I miejsce Larysa Jędrzejak 4a
 II miejsce Maja Korzeniowska 5b
 III miejsce Oliwier Harbowski 5d
Wyróżnienia:
Xavery Buchert 5d
Maja Stajniak 5b
Vanessa Bystrzycka 4a
Wojciech Sobański 4c
 Wszystkim osobom, które wzięły udział w zabawie bardzo dziękujemy za zaangażowanie. Nagrody oraz dyplomy zostaną wręczone w tym tygodniu. Wszystkie prace można podziwiać na parterze w budynku A.\