Pierwsze miejsca chłopców i dziewcząt na Mistrzostwach Lubonia (Igrzyska młodzieży szkolnej) w badmintonie drużynowym.

Pierwsze miejsca chłopców i dziewcząt na Mistrzostwach Lubonia (Igrzyska młodzieży szkolnej) w badmintonie drużynowym.

Dnia 26.10.2018 r. na Hali LOSIR odbyły się Mistrzostwa Lubonia w Badmintonie drużynowym. W zawodach brało udział 5 szkół. Po emocjonującej walce reprezentanci i reprezentantki naszej szkoły wygrali wszystkie mecze, które dały im pewne zwycięstwo i 1 miejsce. Tym samym zakwalifikowaliśmy się do Mistrzostw Powiatu, które odbędą się 14 listopada w Baranowie.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Reprezentacja chłopców : Miłosz Paluszczak, Maciej Duszyński, Adam Kurek
Reprezentacja dziewczyn: Gabriela Ossowska, Amelia Przybysz, Zosia Kozłowska
Trener: Norbert Łuczak

dav
dav
dav