Premiera za nami! Nasz film zadebiutował na AleKino!

W dniu dzisiejszym zakończyliśmy projekt „Wielka przygoda z filmem”, w którym brała grupa gimnazjalistów z naszej szkoły. Zadebiutowaliśmy na dużym ekranie z naszym dziełem „Wszystkiego najlepszego”. Film został bardzo dobrze przyjęty przez publiczność zgromadzoną w sali (wypełnioną po brzegi). Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów filmowych.

Nasza przygoda rozpoczęła się jeszcze w ubiegłym roku szkolnym. Pracy było sporo: od wymyślenia i napisania scenariusza, poprzez spotkania i warsztaty z reżyserem Mikołajem Haremskim, operatorem Januszem Piwowarskim, koordynatorem projektu Marianem Suchaneckim, po nagrania nad jeziorem w ośrodku Taradejka w Stęszewie, pracę nad montażem i dograniem dialogów w naszym szkolnym „Studio Puffa”.

Film będzie również udostępniony na platformie YouTube, zachęcamy do obejrzenia.

W realizacji projektu udział wzięli:

Borowicz Kacper,  Serchan Michał, Szaroleta Jan, Wróbel Maksymilian (z klasy 2a Gim),
Beszterda Zofia, Jankowiak Julia, Koprowski Aleksander (z klasy 2c Gim),
Długosz Michał, Galant Julia, Gryciuk Zuzanna, Jakub Zofia (z klasy 2d Gim),
Wesołowski Marcin (z klasy 2e Gim),
Burzak Jędrzej, Mikołajczak Zuzanna, Skrzypczak Julia (z klasy 2g Gim),
Lewandowska Weronika (z klasy 3a Gim) i Beszterda Tomasz (z klasy 3c Gim).

Na koniec bardzo serdecznie chcieliśmy podziękować za okazałą pomoc, wsparcie, zaangażowanie i poczucie humoru, a także za wszelkie rady i organizację całego przedsięwzięcia p. Marianowi Suchaneckiemu. Mamy nadzieję, że spotkamy się jeszcze na planie filmowym! Dziękujemy!