Rogale i rogaliki, czyli jak SU wspiera przedsiębiorczość naszych uczniów

Rogale i rogaliki, czyli jak SU wspiera przedsiębiorczość naszych uczniów

Mimo niezbyt zachęcającej aury dziś w szkole zrobiło się jakoś tak błogo. Sprawiły to nieziemskie zapachy domowych wypieków ze stoiska z rogalami i rogalikami. SU w nawiązaniu do zbliżającego się dnia Św. Marcina serwował prawdziwe rarytasy. Każdy mógł skorzystać z bogatej oferty słodkości, ponieważ działały dwa stoiska – w budynku A oraz B. Serdecznie dziękujemy rodzicom i dziadkom za dostarczenie fantastycznych słodkości, za czas jaki Państwo poświęcili  na tworzenie rogalików. Podziękowania kierujemy również do naszej wspaniałej młodzieży, która przygotowała stoiska i fachowo je obsługiwała. Dopóki słychać Wasze: „nie ma sprawy proszę Pani”, aż chce się działać. Oby tak dalej!