Rozdanie nagród w konkursie „Nie pal śmieci – szkodzisz dzieciom”

W dniu 18 grudnia miało miejsce w naszej szkole rozdanie nagród w konkursie „Nie pal śmieci – szkodzisz dzieciom”, którego organizatorem był Urząd Miasta Luboń. Uroczystość wręczenia nagród poprzedziła wypowiedź pani burmistrz Małgorzaty Machalskiej, która dotyczyła jakości powietrza i działań, jakie są podejmowane aby jakość tę poprawić.

Z dumą pragniemy Państwa powiadomić, że pierwsze miejsce w konkursie zajęła Angelika Przybylska z naszej szkoły. Drugie miejsce w konkursie zajęła Weronika Włodarczyk z SP1, trzecie miejsce zajęły ex aequo Julia Brauza oraz Weronika Zawada z SP5.
Prace finalistów konkursu zostały wydrukowane na plakatach i zawisną w naszym mieście. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i życzymy dalszych sukcesów w walce o czyste powietrze.