Sukces naszej sztafety

W piątek 29 września w Kórniku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych z udziałem reprezentacji naszej szkoły. Do rywalizacji przystąpiło 10 drużyn powiatu poznańskiego. Sztafeta dziewcząt w składzie: Jagoda Urbaniak III c, Liwia Sokołowska III b, Marta Skorlińska II b, Natasza Broniszewska II c, Amelia Przybysz II e, Maria Skrzypek II e, Karolina Schmidt II e, Oliwia Chlasta VII b, Bernadeta Dobosz VII c, Amelia Galik III e –  zajęła III miejsce i awansowała do Finału województwa, który odbędzie się 12 października na Hipodromie Wola w Poznaniu.

Sztafeta chłopców w składzie: Patryk Muras II e, Krzysztof Małkowski II e, Filip Bąkowski III a, Kornel Chorobowicz III e, Jakub Stelmach III e, Miłosz Bachorz III e,

Dawid Grabowski III e, Szymon Kordziński III d, Jacek Lewicki III d, Bartosz Korytowski III c, Oskar Przybylak III c – po bardzo dobrych biegach na poszczególnych zmianach zajęła V miejsce. Gratulujemy!