Tytuł Szkoły Rozwijającej Talenty 2018 dla Zespołu Szkół w Luboniu i I miejsce w Wielkopolsce dla naszej ekipy!

 

Tytuł Szkoły Rozwijającej Talenty 2018 dla Zespołu Szkół w Luboniu i I miejsce w Wielkopolsce dla naszej ekipy!

W konkursie Fundacji Rozwoju Talentów wspieranego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Fundusze Europejskie – Program Regionalny, Unia Europejska –  Europejski Fundusz Społeczny  zespół  projektowy z naszej szkoły składający się z  uczniów: Kacpra Borowicza, Jakuba Wiercińskiego oraz Maksymiliana Wróbla zajął pierwsze miejsce w kategorii: Vloguj przyszłość – Internetowe Dzienniki Przyszłości – Zawód Przyszłości.  Profesjonalnie i kreatywnie przedstawili możliwości  płynące z nauki operowania dronem.  Oprócz nagrody finansowej otrzymali także Selfie Sticki i kamerę GoPro dla szkoły, najbardziej jednak ucieszyli się z warsztatów “Rozwijaj Talenty w Sieci” prowadzonych przez znanego youtubera Karola Kajko Poznańskiego. Opiekunem projektu była pani Agata Matyjasek.

sdr