VIIa i VIIb w Muzeum Martyrologicznym w Żabikowie

16 stycznia klasy VII a oraz VII b wybrały się do Muzeum Martyrologicznego w Żabikowie. Uczniowie wzięli udział w zajęciach pt.” Od uprzedzeń do tragedii. Czego uczy nas historia? Wspólnie wykonali plakat równościowy a następnie zwiedzili wystawę z edukatorem oraz teren byłego obozu. Dla wielu było to wzruszające doświadczenie oraz cenna lekcja lokalnej historii.