Wręczenie nagród w VI Powiatowym Konkursie literacko-plastycznym „Tworzymy książki”

Wręczenie nagród w VI Powiatowym Konkursie literacko-plastycznym „Tworzymy książki”

W upalne, poniedziałkowe popołudnie zaprosiliśmy laureatów organizowanego w naszej szkole konkursu „Tworzymy książki” na wręczenie nagród. Tegoroczna edycja zakładała stworzenie powieści obyczajowej, wzorowanej na twórczości Ireny Jurgielewiczowej. Jak zwykle jury konkursu miało twardy orzech do zgryzienia… Pojawiły się opowieści o pasjach młodych ludzi, o ich spojrzeniu na świat, czy postrzeganiu siebie…

Wręczenie nagród uświetnił występ grupy teatralnej COKOLWIEK, która zaprezentowała niezwykle komiczną scenkę z książki „Mikołajek”. Wszystkim nagrodzonym jeszcze raz serdecznie gratulujemy i zapraszamy do konkursu już za rok.