Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek oraz Olimpus z języka angielskiego klasy I-IV sesja zimowa

Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek oraz Olimpus z języka angielskiego klasy I-IV sesja zimowa
Wszystkim naszym uczniom pragniemy bardzo gorąco podziękować za liczny udział w tegorocznej olimpiadzie z języka angielskiego. Wśród klas pierwszych najlepszy wynik uzyskał Góral Dominik z kl 1b, w klasach drugich Weronika Krzyżaniak z kl 2a, w klasach 3 Zuzanna Legenza z klasy 3d. W klasach 4 najlepszy wynik uzyskał Alex Dziabas z klasy 4b, któremu zabrakło niewiele punktów, aby uzyskać dyplom laureata. Wszystkim uczestnikom tegorocznej olimpiady Olimpusek oraz Olimpus z języka angielskiego serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów językowych oraz zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.