Z takimi uczniami można wszystko!

Z takimi uczniami można wszystko!

Tegoroczne dekorowanie szkoły było niesamowitym przeżyciem. Na apel o wsparcie  i pomoc przy wykonywaniu elementów świątecznego wystroju szkoły odpowiedziała rzesza uczniów z klas 7 oraz 2-3 gim. Blisko 40 osób spędziło piątkowe popołudnie i wieczór na wycinaniu, klejeniu i zawieszaniu ozdób, by poniedziałek zaskoczył wszystkich bożonarodzeniowymi  akcentami. Przy dźwiękach świątecznych piosenek walczyliśmy            z kartonami, które zamienialiśmy w apetyczne pierniki. Dziewczęta udowadniały, że skleić da się wszystko, a spora ekipa uczniów zamieniała metry folii aluminiowej w gwiazdy. Dziękuję trzecioklasistom za pomoc i wsparcie. Mimo natłoku obowiązków jak zawsze byliście     i pracowaliście ochoczo. Ogromne brawa dla uczniów klas drugich, którzy dołączyli do nas     i wsparli SU swoimi działaniami. Chłopcy z klasy 2a i 2g odkryli w sobie pokłady talentu, siły i determinacji o których chyba nie mieli pojęcia. Wyjątkowo ciepłe słowa kieruję również do uczennic klas siódmych, dziewczyny wielkie dzięki! Wielu uczniów pracowało przed i po zajęciach SKS. To dowód na ich obowiązkowość  i ofiarność. Serdecznie dziękuję również pani Magdzie Jabłońskiej, która wsparła nas z grupą dziewcząt i zafundowała im gimnastykę przy choince.

Ponadto serdeczne podziękowania kieruję do Rodziców naszych uczniów, którzy zorganizowali nam ogromne ilości materiałów – kartonów oraz folii, kilka rodzajów gałązek świerkowych  a także ostrokrzew. Fakt, że poświęcili Państwo czas na przywiezienie tego wszystkiego do szkoły po raz kolejny dowodzi, iż nas wspieracie i aprobujecie nasze działania.

Wychodząc ze szkoły odczuwałam ogromną radość z dobrze wykonanej pracy  przez samorząd. Jego zaangażowanie przerosło moje oczekiwania. Po raz kolejny pomyślałam, że z takimi uczniami można wszystko…….

Dziękuję bardzo, pani Ł