3 miejsce w sporcie w powiecie!

We wtorek 5 czerwca na stadionie lekkoatletycznym w Zespole Szkół w Puszczykowie odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego powiatu poznańskiego.

Do rywalizacji w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (rocznik 2002-2004)  przystąpiło 50 szkół, w 15 różnych dyscyplinach, za udział w których, za określone miejsca zdobywały punkty. Do końcowej klasyfikacji zliczane było 10 najlepszych wyników spośród wszystkich, w których szkoła brała udział. Uczniowie naszej szkoły w obecnym roku szkolnym startowali prawie we wszystkich dyscyplinach, niejednokrotnie zdobywając miejsca na podium w rywalizacji powiatowej. Ostatecznie Szkoła Podstawowa nr 3  zajęła wysokie 3 miejsce. Przedstawiciele szkoły w składzie: Amelia Przybysz, Liwia Sokołowska oraz Jakub Stelmach odebrali puchar i dyplom dla Najbardziej Usportowionej Szkoły w Powiecie Poznańskim. Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie, wysiłek i uczestnictwo w rywalizacji sportowej w tym roku szkolnym. Gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych w następnym sezonie sportowym.