Dzień Dziecka w 3 b

Dzień Dziecka w 3 b

Z okazji Dnia Dziecka zostaliśmy zaproszeni do Klubu Sportowego Surma w Poznaniu. Organizatorką imprezy była mama Piotra, która od ponad dwudziestu lat sędziuje zawody łucznicze zarówno ogólnopolskie jak i międzynarodowe. Dzieci uczyły się strzelania z łuku pod okiem trenera Aleksandra Michalskiego wielokrotnego reprezentanta kraju oraz członka kadry narodowej, którego największym sukcesem jest czwarte miejsce indywidualne na Akademickich Mistrzostwach Świata w 2012 r. oraz srebrny medal w drużynie mieszanej na tych samych zawodach. Trener Alek zaprezentował również różne rodzaje profesjonalnych łuków.  Na koniec odbyły się zawody klasowe. Wśród chłopców najwięcej punktów zdobył Tomek, a wśród dziewczynek  Aliaksandra. Każde dziecko otrzymało dyplom. Oprócz nauki strzelania z łuku czekały na nas pyszne babeczki, kiełbasa z grilla i napoje. Dziękujemy!!!