Dziś rozpoczęły się egzaminy ósmoklasisty! 

Do egzaminu przystępują uczniowie klas: 8a, 8b oraz 8c naszej szkoły. 
Pierwszego dnia nasi uczniowie mierzą się z językiem polskim 


Życzymy Wszystkim naszym Uczniom :
Jesteśmy przekonani, że miesiące przygotowań, praca i zaangażowanie przyniosą świetne efekty! 

Trzymamy mocno kciuki! 

Powodzenia, 8a, 8b i 8c! 
